Szukam ludzi do wspólnej gry

Cześć! Szukam kilkoro ludzi do wspólnej gry :) Jako, że mam lat 21 to oczekuję w miarę dojrzałego zachowania z ich strony xd Fajnie by było gdyby był to przedział wiekowy 18-22 albo 17-22 xd W przedsezonie byłem w brązie 2, wygrałem 7 na 10 meczy i znalazłem się w brązie V O_O Chciałbym wejść do silvera, i oczekuję, że znajdzie się ktoś kto mi w tym pomoże. Lubię łamać stereotypy tej gry, co mi sprawia ogromną frajdę. Nie znoszę lola, za jego młodszą społeczność xd i trollerów oraz afkerów. Mam nadzieję, że podczas wspólnych gier żadna z takich sytuacji się nie zdarzy. Z mojej strony możecie oczekiwać wyrozumiałości, mogę grać na każdej linii noi chcę się dobrze bawić. Pozdrawiam :P

a w jakich godzinach mogl bys grac?

a w jakich godzinach mogl bys grac?

Koło godziny 12,13,14,15 i od 22 do 24 ;)

Nie rozumiem o co wszystkim chodzi z społecznością .... Polacy sami Sobie stworzyli problemy.
Po pierwsze większość polaków wyzywa swoich rodaków nie przyznając się do narodowości , wiek nie ma tu nic do gadania
z każdym trollem można wygrać , o ile nie poleci na niego już w lobby hejt typu że jest debilem bo nie gra danej " mety " lub nie wybrał normalnych sammoner'sów
A co do afków , ja dostałem ich w trzech meczach z czego dwa były wygrane . Wystarczy się spiąć i grać zamiast pisać :D

Co do wychodzenia z brązu to nie pomogę chociaż twe godziny mi odpowiadają , za niska liga , oraz nie mam żadnego kumpla w brązie od którego mógłbym pożyczyć konto xD


https://www.youtube.com/watch?v=WMCYgMJosVI

Cześć! Szukam kilkoro ludzi do wspólnej gry :) Jako, że mam lat 21 to oczekuję w miarę dojrzałego zachowania z ich strony xd Fajnie by było gdyby był to przedział wiekowy 18-22 albo 17-22 xd W przedsezonie byłem w brązie 2, wygrałem 7 na 10 meczy i znalazłem się w brązie V O_O Chciałbym wejść do silvera, i oczekuję, że znajdzie się ktoś kto mi w tym pomoże. Lubię łamać stereotypy tej gry, co mi sprawia ogromną frajdę. Nie znoszę lola, za jego młodszą społeczność xd i trollerów oraz afkerów. Mam nadzieję, że podczas wspólnych gier żadna z takich sytuacji się nie zdarzy. Z mojej strony możecie oczekiwać wyrozumiałości, mogę grać na każdej linii noi chcę się dobrze bawić. Pozdrawiam :P