Klasy dobre dla początkującego

Siemka.

Jakie zalecacie klasy dobre dla nowych graczy.

Jeśli mógłbym prosić proszę o podanie zalet i wad do danej klasy :)

Każda klasa jest dobra, no chyba że mowa o PvP to wtedy odradzałbym Zerka na początek - bardzo ciężko go opanować. Wybierz rasę i klasę która Ci najbardziej odpowiada, to Tobie ma się podobać. Natomiast jeśli chciałbyś pograć tankiem, czy healerem to polecam Lancera lub Priesta, z racji iż Warrior jako tank i Mystic jako healer - są trudniejsi.

Jeśli chodzi o serwer to polecam Killian.

Na początek gry... (jeśli chodzi o PVE)

Na pewno nie Priest.

Ja zacząłem grać w Tere Priestem i jeśli miałbym być szczery,to na 40,albo 45 lvl usunąłbym ją.

Może ma dobre survi,czyli heala itp. Ale jego DPS jest niesamowicie niski.Gdyby nie to,że kolega

mnie podexpił to już bym przestał grać.Ale jak masz kolegę to oczywiście postać warta uwagi,ponieważ

Posiada heale i buffy.Oczywiście ma tylko jednego heala,którego może użyć na sobie.

Według mnie na początek gry najlepszy byłby Berserk.Według mnie jedyny poważniejszy minus tej postaci

to czas castowania spelli,których nie ma za dużo.A jeśli chciałbyś grać w pary np.z sorcem to powiem ci,że jest to

ultra trudne.Czemu ? A bo taki sorc dwoma spellami przeagruje BAMA i już po twoim hiper obrocie.Jednym słowem

Kiepski tank.Inaczej to wygląda pewnie z Lancerem/warriorem,ale mówię tylko to co sam przeżyłem.

Jak masz jakieś uwagi to pisz.

Siemka.

Jakie zalecacie klasy dobre dla nowych graczy.

Jeśli mógłbym prosić proszę o podanie zalet i wad do danej klasy :)