Czy jesteś uzależniony od Internetu?

Mam prośbę, ponieważ moja dziewczyna robi badania na uczelnie i potrzebuje Waszych odpowiedzi.

Przedział wiekowy to studenci. Poświęćcie chwilę skoro już przeglądacie forum :)

Dzięki.

https://docs.google.com/forms/d/1-vq0DCY76F2Zo_wA7hUE1r4Yowckcr040ImyEduk5Hg/viewform?edit_requested=true#

Bez testu wiem, że jestem, ale zrobię go jak wrócę do domu :)

Uzależniony i dumny!

Test zrobiłem, powodzenia dla dziewczyny :D

W końcu jakaś normalna ankieta :P Poszło

Poszło i powodzenia, sam męczę moją inżynierkę x.x

Normalna ankieta z trafionymi pytaniami. Życzę powodzenia.

Uzależniony,szczęśliwy i na dodatek świadomy :D Internet forever :P

Wypełnione! Na zdrówko tej Pani! :D

Co dziwne wyszło że nie jestem, ale test super.

Pojęcie "uzależniony" w tej ankiecie jest błędne...

Pojęcie "uzależniony" w tej ankiecie jest błędne...

Tak się tłumacz :)

Moja dziewczyna serdecznie dziękuje :*

Wiesz co umbra.

Wypełniłem, ale musiałem w niej kłamać, że jestem studentem. Niestety nie jestem studentem, więc starałem się wypełnić tą ankietę najlepiej jak dałem radę.

Myślę, że docenisz moje narażenie się za oszukiwanie w internecie.

Również wypełniłem, ahh to moje uzależnienie.

Wszyscy uzalezneni ;p Nadejdzie dzien, ze z dnia na dzien wszystko pierdyknie i 90% polskiej mlodziezy wyskoczy przez okno hehe

Siedzę bardzo dużo w internecie ale... NIE jestem uzależniony. Siedzę na nacie bo nie mam nic lepszego do roboty. Dla mnie mogłoby nawet neta nie być. Jest raczej miłą rozrywką.

Siedzę bardzo dużo w internecie ale... NIE jestem uzależniony. Siedzę na nacie bo nie mam nic lepszego do roboty. Dla mnie mogłoby nawet neta nie być. Jest raczej miłą rozrywką.

To po co się tłumaczysz, czyżbyś nie wiedział, że tylko winny się tłumaczy ?

Btw. Tak jestem zwami. Może jakieś spotkanie Anonimowych Internautów ? Później możnaby zrobić spotkanie AA... if u know what i mean.

Wypełniłem, ale choć nie sprawdziłem wyniku to wiem, że jestem uzależniony (w domu dosłownie nie mam nic do roboty).

To po co się tłumaczysz, czyżbyś nie wiedział, że tylko winny się tłumaczy ?

Powiedz to samo podczas przesłuchania.

Powiedz to samo podczas przesłuchania.

Ale to nie jest przesłuchanie więc po co się tłumaczyć, wystarczyło napisać wynik ankiety. A jeśli był on inny od oczekiwanego to może coś w tym jest.

nie zdążyłam ;( Ale tak jestem i o dziwo jest mi z tym dobrze, jednak bez neta tez umiem wytrzymać :)