Gramy?

Właśnie kończy mi się pobierać gierka. Zaczyna ktoś? Wybrałem serwer Blacktide (ponoć największy polski) bo tak ludzie narzekają że słaby w WvWvW więc przynajmniej będzie jakieś wyzwanie w PvP.

Gdyby ktoś miał zamiar pograć niech da znać, możemy zrobić jakieś party low lv i poexpić w grupie

W jakich godzinach zamierzasz grać?

Pogram teraz tak z 3 godzinki i jutro od rana bo wolne

Edit - wooow. Po tej obniżce wszystkie serwery na High i Very High. Ciekawe przez ile;]

Ja jestem jak najbardziej za wspólną grą ale nie na Blacktide, a na Gandarze... zbyt duże polskie society też nie jest dobre. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać tutaj albo Error.4308

Tez kupiłem grę po obniżce i jak narazie 30lv elemental. Kodash [DE]
I takie pytanie, mam już 1 Trait.
Mogę go dać jak chce?
Bo widzę ze można je cofać i dodawać inaczej bez problemu.
I sa po lewo jakies traity odblokowywan osiagnieciami.
Jak odblokuje któregoś z nich, a potem zmienie ustawienia z tych normalnie + i - wybieranych, to mi te od osiągnięć zostaną jak odblokuje go osiągnięciem?

Możesz śmiało robić co chcesz z traits.

Ja jestem jak najbardziej za wspólną grą ale nie na Blacktide, a na Gandarze... zbyt duże polskie society też nie jest dobre. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać tutaj albo Error.4308

To zależy co komu odpowiada. Przyzwyczajony do zabawy i śmiechu z czatu choćby w Wowie na Burning Legion nie mam nic przeciwko PL community. W gildii i tak się progres robi w zgraniu

Tez kupiłem grę po obniżce i jak narazie 30lv elemental. Kodash [DE]I takie pytanie, mam już 1 Trait.Mogę go dać jak chce?Bo widzę ze można je cofać i dodawać inaczej bez problemu.I sa po lewo jakies traity odblokowywan osiagnieciami.Jak odblokuje któregoś z nich, a potem zmienie ustawienia z tych normalnie + i - wybieranych, to mi te od osiągnięć zostaną jak odblokuje go osiągnięciem?

Rób jak uważasz, nie da się zepsuć postaci, wszystko później da się zmienić.

Polecam stronkę z buildami:

http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki

Pogram teraz tak z 3 godzinki i jutro od rana bo wolneEdit - wooow. Po tej obniżce wszystkie serwery na High i Very High. Ciekawe przez ile;]

Przez długi czas, High i Very High było już od dawna przed obniżką

bo to nie jest ilosc ludzi online, tylko ilosc kont zbindowanych do serwerów

Zapraszam na Far Shiverpeaks server dobrze sobie radzi w pvp i jest kilka polskich akcentów ale nie ma nachalności z jaką się spotkałem niestety na blacktide;/ A co do buildów to polecam www.gw2db.com dużo bardziej przejrzyste wszystko i więcej buildów.

Właśnie kończy mi się pobierać gierka. Zaczyna ktoś? Wybrałem serwer Blacktide (ponoć największy polski) bo tak ludzie narzekają że słaby w WvWvW więc przynajmniej będzie jakieś wyzwanie w PvP.

Gdyby ktoś miał zamiar pograć niech da znać, możemy zrobić jakieś party low lv i poexpić w grupie