Mysz Tracer gaming sniper avago9500 6000dpi nie wykrywa w programie do konfiguracji

Witam, zakupiłem mysz TRACER gaming Sniper Avago9500 6000dpi. Mysz działa bez problemowo po podłączeniu do portu USB, ale po próbie uruchomieniu programu do konfiguracji myszki i dodatkowych przycisków wyskakuje komunikat No mouse detected. Próbowane na paru portach, w paru komputerach, w każdym to samo. Kupiona, ze sklepu kurtmedia.pl

Odinstaluj mysz w menadżerze urządzeń i na nowo wgraj sterowniki. Sprawdź też czy podłączyłeś mysz do portu USB 3.0 czy 2.0.
Niektóre programy nie współpracują z portem 3.0, miałem tak z razerem orochi przy pierwszej instalacji.

Odinstaluj mysz w menadżerze urządzeń i na nowo wgraj sterowniki. Sprawdź też czy podłączyłeś mysz do portu USB 3.0 czy 2.0. Niektóre programy nie współpracują z portem 3.0, miałem tak z razerem orochi przy pierwszej instalacji.

Dzięki za pomoc :)

Witam, zakupiłem mysz TRACER gaming Sniper Avago9500 6000dpi. Mysz działa bez problemowo po podłączeniu do portu USB, ale po próbie uruchomieniu programu do konfiguracji myszki i dodatkowych przycisków wyskakuje komunikat No mouse detected. Próbowane na paru portach, w paru komputerach, w każdym to samo. Kupiona, ze sklepu kurtmedia.pl