Chyba już czas... :P

SIEMKA :D

Wydaje mi się, że chociaż na tym forum już od ~~2 lat się udziela, to jeszcze się ani razu nie przedstawiłem. :D

Więc zapraszam do poczytania o mnie i pohejcenia :P

P.S fu.. zapomniałem co tu miałem napisać ... xD

O mnie:

Jestem typem samotnika, który choć nie stroni od ludzi rozmaitej maści to.. woli być sam.

Dziewczynie jeszcze nie mam ( może to dlatego, że jak mnie widzą to spierd*** gdzie pieprz rośnie xD )

Lubie grać w gry mroczne jak np Dark Souls, zręcznościowe jak np (dopiszcie coś tu...).

A także gry typu GTA i od nich pochodne :P

AAAA Byłbym zapomniał LUBIE ANIME :D:D:D (no to tera polecom hejty xD)

Ciekawostka:

W całym moim życiu uczciwie przeszedłem / ukończyłem tylko 2 GRY :

  • Gothic I
  • Fable I

Co lubię:

Lubię zjawiska paranormalne jak np "oobe", ANIME, fajne filmy [ chyba wiecie co mam na myśli xD (Nie. Nie te ze zwierzakami...) ], programowanie, gamedev, lol'a i dotę i multóm żeczy jeszcze, a i lody smerfowe xD

Ulubiony cytat : (uwaga zero cenzury)

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je!"
Józef Piłsudski

Blędy ortograficzne powiadacie? a gdzie tam.., mam na nie wyjebane xD

Coś jeszcze mi brakuje?:

A tak

DEIN FRIN FAHDON i niech exp będzie z wami xD

( DEIN~~ to w dovahzul tak w tym smoczym języku ze skyrim xD ).

Witaj,

Z tym stażem to już znasz naszą mentalność więc pozostaje mi tylko pozdrowić.

Więc pozdrawiam szczery błazen,

Hanz.

Hej xD!


Mam nadzieje że zostaniesz z nami dłużej.... XD!!!


Witaj nowy/stary użytkowniku.

joł zią..

No elo

Dein dein to nie ten co mial konto na fotce i sie tutaj reklamował? PS Witaj! :D

@NorthenStar te "wulgaryzmy" znalazły się w cytatach przy który dodatkowo dodałem dopisek : " (uwaga zero cenzury)" Więc, ja rozumiem, że wy te punkty rozdajecie jak popadnie lecz dlaczego akurat mnie skoro już wcześniej o tym uprzedziałem / poinformowałem uprzejmie czyli według głębszego rozumowania są one usprawiedliwione czyli tak jakby ich nie było ! Czego chcę dowieść, że ten punkt był całkowicie niesłuszny !

P.S osobiści nic do CB nie mam tylko poprostu chcę pohamować samowolkę moderatorów tutaj :P o7

Pozdrawiam ;)

SIEMKA :D

Wydaje mi się, że chociaż na tym forum już od ~~2 lat się udziela, to jeszcze się ani razu nie przedstawiłem. :D

Więc zapraszam do poczytania o mnie i pohejcenia :P

P.S fu.. zapomniałem co tu miałem napisać ... xD

O mnie:

Jestem typem samotnika, który choć nie stroni od ludzi rozmaitej maści to.. woli być sam.

Dziewczynie jeszcze nie mam ( może to dlatego, że jak mnie widzą to spierd*** gdzie pieprz rośnie xD )

Lubie grać w gry mroczne jak np Dark Souls, zręcznościowe jak np (dopiszcie coś tu...).

A także gry typu GTA i od nich pochodne :P

AAAA Byłbym zapomniał LUBIE ANIME :D:D:D (no to tera polecom hejty xD)

Ciekawostka:

W całym moim życiu uczciwie przeszedłem / ukończyłem tylko 2 GRY :

  • Gothic I
  • Fable I

Co lubię:

Lubię zjawiska paranormalne jak np "oobe", ANIME, fajne filmy [ chyba wiecie co mam na myśli xD (Nie. Nie te ze zwierzakami...) ], programowanie, gamedev, lol'a i dotę i multóm żeczy jeszcze, a i lody smerfowe xD

Ulubiony cytat : (uwaga zero cenzury)

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je!"
Józef Piłsudski

Blędy ortograficzne powiadacie? a gdzie tam.., mam na nie wyjebane xD

Coś jeszcze mi brakuje?:

A tak

DEIN FRIN FAHDON i niech exp będzie z wami xD

( DEIN~~ to w dovahzul tak w tym smoczym języku ze skyrim xD ).