Hots

Witam. Od kilku dni interesuje mnie kupno klucza do bety, jednak nie mam karty kredytowej ani paypala, a jak wiemy nie ma innych sposobów na zakup. Znalazłem na allegro bardzo wiele ofert jednak ceny są niższe... Dużo niższe i stąd moje pytanie. Skąd mogą być te klucze i czy blizzard mi po jakimś czasie nie dezaktywuje tego klucza?

Pozdrawiam

Szymqq :)

Po 1: Załóż sobie PP i podepnij kartę płatniczą (nie mus być CC) VISA lub MC

Po 2: Nie jestem na 100% pewien, ale Twój post śmierdzi mi reklamą oferty allegro

Po 3: Mam bekę z durniów sprzedających/kupujących gołe klucze do bety za stówę, kiedy Blizz sprzedaje pakiety za 150 ^^

Co masz na myśli pisząc "gołe"? O ile wiem można kupić tylko pakiet założycielski.

Nie, nie jest to reklama...

Ja bym nie ryzykował i czekał aż dostaniesz własny dostęp, jeżeli nie masz jak kupić pakietu od blizza.

Kupując u blizzarda, w cenę wchodzą trzy postaci, skiny i mount, co zwraca koszta.

Kupując u blizzarda, w cenę wchodzą trzy postaci, skiny i mount, co zwraca koszta.

i 2500 golda

więc niech sobie ludzie pokalkulują, czy lepiej kupić za 100 klucz dający sam dostęp od nołnejma z allegro, czy lepiej za 150 kupić od blizza paczkę z 3 bohaterami, 3 skinami, unikatowym mountem, 2500 golda i kluczem do bety...

Faktycznie, napisałem do gościa i mówi że sprzedają same klucze. Bez skinów, golda i reszty.

Innej opcji nie ma. Founders packi są przypisywane bezpośrednio do konta z którego są kupowane.

Teraz chyba wiesz co masz robić :)

Tak, teraz wiem ;) Dzięki wszystkim.

To jeszcze tylko usuń link do aukcji z 1 posta, żeby nie było niedomówień ;)

ale oni kluczy nie sprzedają bo sie nieda bo niby skad???? cały dostęp jaki jest możliwy to przypisany do konta (nieważne czy od blizzardu czy z founder packa) i tak masz przypisany do konta a co za tym idze że oni sellają konta czyli jak ktoś wie jak to zrobić to ty zapłącisz pograsz 3 dni i ci ch*je ukradna konto i znowu sprzedadzą

"Mogą" sprzedawać klucze bo były one do wygrania w różnych giveawayach. Popracuj trochę nad składaniem zdań...

ale oni kluczy nie sprzedają bo sie nieda bo niby skad???? cały dostęp jaki jest możliwy to przypisany do konta (nieważne czy od blizzardu czy z founder packa) i tak masz przypisany do konta a co za tym idze że oni sellają konta czyli jak ktoś wie jak to zrobić to ty zapłącisz pograsz 3 dni i ci ch*je ukradna konto i znowu sprzedadzą

Nie wiesz, nie wypowiadaj się, bo tylko w błąd ludzi wprowadzasz... pod warunkiem, że uda im się zrozumieć o czym piszesz...

https://www.facebook.com/HeroesoftheStormpl?sk=app_291599091046814&destination_page_id=643168039049161 giveaway

Jakiś niebieski z blizza na forum pisał że wraz z wyjściem bety rozdają klucze do różnego rodzaju giveaway :)

Jakiś niebieski z blizza na forum pisał że wraz z wyjściem bety rozdają klucze do różnego rodzaju giveaway

2 osoby już potwierdziły że są giveawaye kluczy - co twój post wnosi?

http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/17704480/kody-do-bety-dla-cz%C5%82onk%C3%B3w-naszej-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-21-01-2015

Ja mam HOTS'a i nie gram w niego więc jak coś ktoś to możemy się dogadać

Witam. Od kilku dni interesuje mnie kupno klucza do bety, jednak nie mam karty kredytowej ani paypala, a jak wiemy nie ma innych sposobów na zakup. Znalazłem na allegro bardzo wiele ofert jednak ceny są niższe... Dużo niższe i stąd moje pytanie. Skąd mogą być te klucze i czy blizzard mi po jakimś czasie nie dezaktywuje tego klucza?

Pozdrawiam

Szymqq :)