TESO rejestracja problem

Witam, mam taki problem podczas aktywacji kartą bankową, po wpisaniu numerów wyświetla się komunikat:

The transaction was not authorized. Please check the provided information again or contact your payment provider for assistance.

Co mam zrobić? Czekać do 17 marca az wyjdzie b2p i wtedy aktywowac bez subskrypcji?

Poczytaj to:

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/71141/subscription-setup-the-transaction-was-not-authorized
A najlepiej to napisz do supportu:

https://help.elderscrollsonline.com/app/ask/session/L3RpbWUvMTQyMjM1ODMzMS9zaWQvdkFSZlV1ZG0%3D

Wysłałem ticketa ale wątpie by to coś dało, poczekam więc do 17 marca może to coś zmieni.

Miałem podobny problem w lipcu, gdy kupiłem grę. Nie spodobał mi się fakt, że muszę tworzyć plan subskrypcji, by aktywować konto, ponieważ nie wiedziałem czy będę przedłużał ważność konta. Napisałem do supportu. Po kilku godzinach odpowiedzieli mi w grzeczny sposób i aktywowali konto od ręki.

Tutaj treść maila, którego od nich dostałem:

Response By Email (Francisco) (07/13/2014 06:23 AM)Greetings Bartosz, Thank you for contacting The Elder Scrolls Online Team. We are sorry that you have come across this issue, I have went ahead and activated your first 30 days for you so you should now be good to play. Sorry for the trouble and we hope you have a good time in game. Thank you for your continued interest and support! Warm Regards,The Elder Scrolls Online Team

@Hawran

Co to znaczy stworzyć plan subskrypcji? Chodzi o to, że nie spodobało ci się to, że musisz podczepić kartę nawet jeśli nie będą pobrane pieniądze, czy miałeś coś zmieniać na rachunku? I te "We are sorry that you have come across this issue" odnosiło się do niezadowolenia z tego, że trzeba podpiąć kartę, czy chodziło o problem jak u survivaler4? Pytam z ciekawości.

Juz sobie poradzilem poprzez paysafecard.

@Hawran

Jak pisałeś do nich e-maila do dodawałeś jakieś zdjęcia np. zdjęcie gry/cd-keya?

@HawranJak pisałeś do nich e-maila do dodawałeś jakieś zdjęcia np. zdjęcie gry/cd-keya?

nie

Witam, mam taki problem podczas aktywacji kartą bankową, po wpisaniu numerów wyświetla się komunikat:

The transaction was not authorized. Please check the provided information again or contact your payment provider for assistance.

Co mam zrobić? Czekać do 17 marca az wyjdzie b2p i wtedy aktywowac bez subskrypcji?