Pierścionek

Witam, dziś mam dość nietypową sprawę i będzie to pytanie pewnie bardziej do żeńskiej części użytkowników ale jeśli panowie będą potrafili pomóc to również proszę o wypowiadanie się. Jeszcze nim przejdę do meritum sprawy, chciałbym przeprosić jeśli temat został umieszczony w złym dziale i proszę o przeniesienie do właściwego.

Jak wiemy zbliżają się walentynki ale również jest to dzień urodzin mojej lubej, w związku z czym chciałbym podarować jej coś specjalnego i mój wybór padł na pierścionek. Chciałbym wybrać właściwy pierścionek na tą okazję i stąd moje pytanie. Który z tych dwóch byłby właściwszy?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4993334498

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4993334579

A może polecacie inny? Lub coś zupełnie innego?

Mój budżet to około 400 zł. Chcę zaznaczyć, że nie ma to być pierścionek zaręczynowy bo na tą okazję planuję przeznaczyć znacznie większe pieniądze.

Z góry dzięki za pomoc.

P.S: Proszę o wypowiadanie się tylko i wyłącznie na temat, wypowiedzi nie związane z tematem będą zgłaszane jako spam.

@up

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4993334579 ten będzie idealny

Rób jak uważasz ale jeżeli to nie mają być zaręczyny to myślę, że Twój prezent może być sporym błędem. To to takie trochę zawiązywanie buta pod wieżą Eiffla "if you know what i mean".

Skoro to ma być tylko upominek walentynkowy i podobają jej się świecidełka to proponowałbym kolczyki bądź wisiorek. Chociaż do kolczyków trzeba mieć niezłe oko.

Rób jak uważasz ale jeżeli to nie mają być zaręczyny to myślę, że Twój prezent może być sporym błędem. To to takie trochę zawiązywanie buta pod wieżą Eiffla "if you know what i mean". Skoro to ma być tylko upominek walentynkowy i podobają jej się świecidełka to proponowałbym kolczyki bądź wisiorek. Chociaż do kolczyków trzeba mieć niezłe oko.

Zaręczyny planuję na rocznicę naszego poznania, a do tego jest jeszcze dużo czasu.

Problem w tym, że ona właśnie nie lubi nosić zbytnio naszyjników czy branzoletek, a kolczków ma sporo. Właśnie jest to upominek na walentynki i jednocześnie urodziny więc pomyślałem, że będzie w porządku ale faktycznie to możebyć mały błąd. Dlatego chciałbym aby wypowiedziała się również żeńska część forum.

I chętnie też przyjmę inne pomysły na taki prezent.

Rób jak uważasz ale jeżeli to nie mają być zaręczyny to myślę, że Twój prezent może być sporym błędem. To to takie trochę zawiązywanie buta pod wieżą Eiffla "if you know what i mean".Skoro to ma być tylko upominek walentynkowy i podobają jej się świecidełka to proponowałbym kolczyki bądź wisiorek. Chociaż do kolczyków trzeba mieć niezłe oko.

Święta racja. Ja swojej lubej na rocznicę kilka dni temu kupiłem zestaw kolczyki + łańcuszek. Była bardzo zadowolona. Kobiety mają tak, że jak zobaczą pierścionek to zaraz przychodzi im na myśl jedno (nie dziwię się). A potem jest rozczarowanie. Zbyt ryzykowny prezent.

http://allegro.pl/obraczka-zlota-pierscien-hobbit-wladca-pierscieni-i5008222490.html

220px-Unico_Anello.png

Zaręczyny planuję na rocznicę naszego poznania, a do tego jest jeszcze dużo czasu.Problem w tym, że ona właśnie nie lubi nosić zbytnio naszyjników czy branzoletek, a kolczków ma sporo. Właśnie jest to upominek na walentynki i jednocześnie urodziny więc pomyślałem, że będzie w porządku ale faktycznie to możebyć mały błąd. Dlatego chciałbym aby wypowiedziała się również żeńska część forum.I chętnie też przyjmę inne pomysły na taki prezent.

Pytasz o propozycję. Ja swojej kobiecie dwa lata temu kupiłem zegarek Atlantic za około 400 złotych. Kupiłem go chyba w Aparcie o ile dobrze pamiętam. Może poszukaj jakiegś fajnego zegarka na branzolecie?

Święta racja. Ja swojej lubej na rocznicę kilka dni temu kupiłem zestaw kolczyki + łańcuszek. Była bardzo zadowolona. Kobiety mają tak, że jak zobaczą pierścionek to zaraz przychodzi im na myśl jedno (nie dziwię się). A potem jest rozczarowanie. Zbyt ryzykowny prezent.

Fakt, w sumie nie pomyślałem o tym w ten sposób.

@Flash proszę Cię bez takich pomysłów. Chcę jeszcze trochę pożyć.

@Baal W sumie to całkiem dobry pomysł.

Przepraszam za doubla i proszę o scalenie postów

Zegarek się kupuje jak dziewczyna się mega spóźnia i ma dystans do siebie żeby się za to nie obrazić :D


Hanz skoro piszesz że dziewczyna wisorków zbyt często nie nosi ale kolczyki lubi to taki zestaw może być dobrym pomysłem.

Moim zdaniem najlepiej zbytnio nie wydziwiać, kobietą ciężko dogodzić a najlepsza jest tradycja, ale tak żeby nie popaść w monotonię. Czyli moja propozycja dla Ciebie to duży bukiet kwiatów i kolczyki + wisorek albo same kolczyki w zależności od budżetu. Jeżeli chodzi o sam dobór kolczyków to zależy ile dziewczyna ma lat, czy ma jakieś konkretne hobby i musisz zwrócić uwagę w co się lubi ubierać. Osobiście uważam, że jeżeli dziewczyna ma więcej jak ~18lat to wszelkiego rodzaju serduszka mogą wyglądać lekko kiczowato. Nie warto też celować w mega ekstrawagancje (czyli jakieś mega wielkie), która będzie się wyróżniać na kilometr i pasować jedynie do kilku ciuchów. W biżuterii najlepsza jest prostota ale z lekkim zaznaczeniem jakiejś cechy.



Słyszałem, że zegarek odlicza czas do końca ;).

Nie wiem ile w tym prawdy, ale czasami nie warto ryzykować.

Pierścionek nie jest złym pomysłem, sam swojej kupiłem... co prawda na urodziny, ale jednak.

Tutaj wszystko zależy od gustu danej osoby. Myślę, że znasz ją na tyle, żeby wiedzieć co lubi, więc musi to być Twoja decyzja mimo wszystko.

BTW przed ślubem lepiej srebrną niż złotą biżuterię IMO :).

Zegarek się kupuje jak dziewczyna się mega spóźnia i ma dystans do siebie żeby się za to nie obrazić Hanz skoro piszesz że dziewczyna wisorków zbyt często nie nosi ale kolczyki lubi to taki zestaw może być dobrym pomysłem. Moim zdaniem najlepiej zbytnio nie wydziwiać, kobietą ciężko dogodzić a najlepsza jest tradycja, ale tak żeby nie popaść w monotonię. Czyli moja propozycja dla Ciebie to duży bukiet kwiatów i kolczyki + wisorek albo same kolczyki w zależności od budżetu. Jeżeli chodzi o sam dobór kolczyków to zależy ile dziewczyna ma lat, czy ma jakieś konkretne hobby i musisz zwrócić uwagę w co się lubi ubierać. Osobiście uważam, że jeżeli dziewczyna ma więcej jak ~18lat to wszelkiego rodzaju serduszka mogą wyglądać lekko kiczowato. Nie warto też celować w mega ekstrawagancje (czyli jakieś mega wielkie), która będzie się wyróżniać na kilometr i pasować jedynie do kilku ciuchów. W biżuterii najlepsza jest prostota ale z lekkim zaznaczeniem jakiejś cechy.

Właśnie, kolczyki odpadają bo ma ich ode mnie sporo i dlatego chciałem pomyśleć nad czymś innym. I właśnie zależało by mi na czymś praktyczniejszym, aby mogła nosić tą biżuterię również na codzień. Pomyślałem o pierścionku bo ma ich mało ale zagarek też wydał mi się dobrym pomysłem, jednak okazuje się, że co pomysł to dylemat. A co do kwiatów to oczywiście, że będą to już taka obowiązkowa rzecz.

Możesz się też zastanowić nad jakąś bransoletką. O ile nosi;). A jak nie to może zacznie?

Możesz się też zastanowić nad jakąś bransoletką. O ile nosi;). A jak nie to może zacznie?

No właśnie niezbyt lubi, ale może właśnie polubi.

Myślałem o czymś takim:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4700013714

Z tym, że cena u jubilera przekracza mój budżet o 50 zł ale to nie problem akurat (wolałbym kupić właśnie bezpośrednio u jubileta niż przez allegro).

Nie wiem o co chodzi z tymi przesądami na temat zegarka ale moja kobieta pracuje w biurze i nie posiadała zegarka. Pomysł to był idealny.

@Hanz - do każdego podarku można dorobić jakąś filozofię - jakiś przesąd. Ja zawsze starałem się kupować coś co jej się przyda - teraz po kilku latach kupuję już świecidełka do pomysły na użyteczne prezenty się wyczerpały.

Bardzo ładna moim zdaniem. Nie jest jakaś przesadnie ozdobiona.

Możesz też zerknąć na bransoletki z zawieszkami tzw Charms.

Coś w tym stylu:

http://allegro.pl/podstawa-srebrna-do-zawieszek-charms-producent-24h-i4697005619.html

A tu zawieszki:

http://allegro.pl/bizuteria-damska-zawieszki-do-bransoletek-123449?p=2

Jednak weź też pod uwagę to jak się lubi ubierać -_-.

Bransoletki bardziej pasuje jeśli chodzi w sukienkach i balerinach czy w koszuli i spodniach aniżeli w butach sportowych czy tenisówkach i bluzie z kapturem.

Ogólnie rzecz biorąc styl elegancki i smart casual.

No właśnie niezbyt lubi, ale może właśnie polubi.Myślałem o czymś takim:http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4700013714Z tym, że cena u jubilera przekracza mój budżet o 50 zł ale to nie problem akurat (wolałbym kupić właśnie bezpośrednio u jubileta niż przez allegro).

Hanz dopiero pisałeś że Twoja kobieta nie lubi nosić bransoletek :D

Hanz dopiero pisałeś że Twoja kobieta nie lubi nosić bransoletek

Bo nie nosi (tylko na specjalne okazje) ale możeby się przekonała.

@TechNoizee Właśnie myślę, że ta bransoletka, którą wstawiłem pasuje do jej stylu ubierania.

Do tego polecam taką zawieszkę:

http://allegro.pl/zawieszka-zlota-charms-serduszko-grawer-gratis-i4963135635.html

Koniecznie muszą być błyskotki? Skoro nie lubi jak sam twierdzisz, to po co się w to ładować. Jest setki innych możliwości, są podarki cenniejsze niż złoto i brylanty. Jestem zdania, że prezenty mają zaskakiwać i ma się je miło wspominać. Świecidełka można zawsze kupić, na specjalne okazje lepiej coś wykombinować, po czym zostaną jakieś miłe wspomnienia.



Sam powinieneś wiedzieć co lubi, chce zobaczyć lub zrobić. Fajnie jest też zrobić "coś" szalonego i niespodziewanego.