Dziwny kontakt na skype

Witam mam jakiś kontakt na skype od 2 lat (około) i wczoraj ta osoba do mnie napisała. Dzisiaj wysłała jakiś link do kamerki. Więc moje pytanie brzmi czy to nie są jakieś wirusy. Ps. Nie pokazałem na zdjęciu całej rozmowy Ps2. Pisała (?) że jest 23 letnią kobietą.

To jest najprawdopodobniej bot, a link to malware. Jeśli nie, dziewczyna zaczęła bawić się w kamerki lub inne badziewie i szuka głupich którzy zaczną ją oglądać/klikną na link. Wygoogluj ten link i sprawdź czy jest prawdziwy. NIGDY nie dodawaj ludzi których nie znasz na skype...

Skype jest strasznie "podziurawiony" i można bardzo łatwo przez niego ci zaszkodzić.

No tak, ale to było dawno temu i nie mam pojęcia kiedy zaakceptowałem i dlaczego.Edit. bot na 99% nie bo odpowiada logicznie na moje pytania.

To blokuj i po kłopocie. Skoro nie odpowiada logicznie, to napewno bot. Wszędzie ich pełno... Nic nie klikaj, bo Ci jeszcze konta w grach pokradnie :P.

No i po problemie, ale i tak doceniam, ponieważ na początku wydawało się 100%legit. Dopiero w momencie wysłania linku zacząłem mieć obawy, i teraz po zadaniu paru "cieższych" pytań jestem pewnien że to bot. Anyway dzięki za pomoc.

Jak dla mnie po pierwszy zdaniu widać 100%fake,

Właściwie miałem nie mal identyczną sytuacje, tylko ten(coś) ktoś dodał/a/o mnie w listopadzie ubiegłego roku, a odzew był dopiero 28 stycznia, czyli w ten sam dzień... nazwa kontaktu: bridgette.vahary ?

Zgadzam się, że skype jest podziurawiony. W banalny sposób poprzez skype idzie uzyskać czyjeś IP XD

Witam mam jakiś kontakt na skype od 2 lat (około) i wczoraj ta osoba do mnie napisała. Dzisiaj wysłała jakiś link do kamerki. Więc moje pytanie brzmi czy to nie są jakieś wirusy. Ps. Nie pokazałem na zdjęciu całej rozmowy Ps2. Pisała (?) że jest 23 letnią kobietą.