Chętny ktoś do powrotu na Tibie? [Refugia]

Jest ktoś chętny popykać w Tibie? Na serwerze Refugia mam druida, 82 poziom, bez pacca ale w kazdej chwili moge zakupic.

Jestem w stanie pomoc finansowo aczkolwiek nie bede fundowal nikomu potionow przez 20 czy 30 lvli.

Serwer nie podlega zmianie.

Komunikator glosowy ts czy skype - nie robi mi roznicy.

Kontakt gg : 3347863 lub PW na forum. Pozdrawiam.

Szukam dalej.

Pacc, mount i jakieś 10 cc na start aa i softy dorzuć ale brand to się skuszę, na pw ts.

warn_ico.png
Warn za spam. - Might

Jest juz nas 3, moze niedlugo bedzie 4. Zapraszam = ).

Gramy sobie ja juz mam 12 lvl i pacca kupionego. Fajna ekipa jest, fajnie sie rozmawia ^ ^

39gwybopudtf.png

To jak z moja propozycją/.

warn_ico.png
Spam ~ NS

Bump, mamy juz gildie ktora liczy 13 osob. Serdecznie zapraszamy =).

Bump.

Juz 18 osob, jeszcze zostalo pare miejsc. Zapraszam!

Siemasz, jesli dalej aktualne mam 226 ms'a na refugi i moglbym chetnie pograc :D

Nick Qufel postać założona 3 sekundy temu :D

Hmmmm. Tibia.. Jezeli jest jeszcze miejsce to chetnie :) napisz pw

@Inkh Siemka grasz jeszcze? dostałem od ziomka 127 Knighta ale pustego kompletnie... ostatnio zacząłem pogrywać i zbieram eq na razie mam plate seta :D nie macie tam wolnego miejsca? chętnie pogram z kimś bo nudy samemu jak coś to nick w grze Kisiurek albo Kor'sorcerer albo email pisz : daniofordon@gmail.com

Wyprzedalem juz swoje konta, nie gram. Temat do zamkniecia.

Jest ktoś chętny popykać w Tibie? Na serwerze Refugia mam druida, 82 poziom, bez pacca ale w kazdej chwili moge zakupic.

Jestem w stanie pomoc finansowo aczkolwiek nie bede fundowal nikomu potionow przez 20 czy 30 lvli.

Serwer nie podlega zmianie.

Komunikator glosowy ts czy skype - nie robi mi roznicy.

Kontakt gg : 3347863 lub PW na forum. Pozdrawiam.