CS:GO sprzedaje się ?!?!?!

Amerykańscy fani Counter-Strike: Global Offensive, którzy śledzą rozgrywki esportowe, mają powody do rozpaczy.

Niektórzy spośród najważniejszych graczy USA dostali od Valve oficjalny zakaz udziału w turniejach. Powodem jest afera korupcyjna, którą opisywaliśmy jakiś czas temu.Jak podaje blog counter-strike.net, Valve przyjrzało się doniesieniom Daily Dot i po własnym, gruntownym dochodzeniu potwierdziło, że rzeczywiście doszło do wielu nadużyć.

W związku z tym... pozwolę sobie zacytować: "Informacje, które zebraliśmy i otrzymaliśmy sprawiają, że niekomfortowo byłoby nam kontynuować jakąkolwiek współpracę z tymi osobnikami. W związku z tym będziemy polecać naszym partnerom organizującym wydarzenia CS:GO, by nie dopuszczali do nich żadnego z tych osobników na eventach sponsorowanych przez Valve:

Duc 'cud' Pham,

  • -Derek 'dboorn' Boorn,
  • -Casey Foster,
  • -Sam 'Dazed' Marine,
  • -Braxton 'swag' Pierce,
  • -Keven 'AZK' Larivière,
  • -Joshua 'Steel' Nissan".

Chwilę po tym ogłoszeniu ci sami gracze wyklęci zostali również przez ESEA (E-Sports Entertainment Association) - co prawda na rok, ale z zastrzeżeniem, że prawdopodobnie skończy się na banie permanentnym.

Co to oznacza dla sceny CS:GO? Wystarczy rozejrzeć się po głosach w internecie - amerykańscy fani zgodnie twierdzą, że USA straciło właśnie przytłaczającą większość liczących się zawodników i dużo czasu minie, zanim się pozbiera.

Źródłem informacji jest portal informacyjny www.interia.pl --->> Link

Co o tym sądzicie na ten temat jako gracze,jako gracze CS:Go ??

CS:GO sprzedaje się ?!?!?!

Tak, sprzedaje się bardzo dobrze bo to coraz bardziej popularny tytuł.

Sytuacja zaszła w jednym z meczów, gdzie faworytem było IBP lecz sprzedało mecz dla NetCode. Poprzez rozpowszechnienie jakiś tydzień temu tej sprawy przez Richarda Lewisa Valve wzięło sprawy w swoje ręce i bardzo dobrze. Jeżeli ktoś sprzedaje mecz dla własnych korzyści to nie ma prawa brać udziału w turniejach.

Afery związane z CS:GO zaczynają być normalnością w dużej mierze przez skiny: a to drużyna postawiła przeciwko sobie i przegrała umyślnie, a to drużyna w meczu online jest ddsowana i inne pierdoły.

Tak naprawdę to głupio trochę zrobili i myślę, że prędzej czy później to cofną, z drugiej strony Valve może nie chcę aby ciągle Ci sami gracze brali udział w turniejach, a np. chcą dać szansę innym uczestnikom wziąć udział lub wygrać. Zrobili to w bardzo nieprzemyślany sposłób, i też do końca nie wiem o co tam poszło bo tak naprawdę nie interesuje mnie czołówka graczy w USA. Gram w CS GO od dłuższego czasu i gra mi się bardzo przyjemnie. Polecam tą grę każdemu bo jest naprawdę dobra. :) Pozdrawiam.

Szkoda tylko Steela i swaga. Naprawdę dobrzy gracze, szczególnie swag, bardzo przyszłościowy. A przekręty takie jak ten już się zdarzały ale nie na taką skalę. Na szczęście Valve bardzo dobrze sobie z nimi radzi.

BTW. Nazwa topicu jak z najgorszego brukowca.

Osobiście dziwi mnie takie zachowanie szczególnie graczy który są na top w rankingu. Po co im to było to ja nie mam pojęcia to cóż ale kasa na pewno się zgadza za takie przekręty szczególnie na amerykańskim rynku e-sport

Osobiście dziwi mnie takie zachowanie szczególnie graczy który są na top w rankingu. Po co im to było to ja nie mam pojęcia to cóż ale kasa na pewno się zgadza za takie przekręty szczególnie na amerykańskim rynku e-sport

Bo nie masz pojęcia ile rynek e-sportowy jest wart.

Teraz niech zbanują jeszcze niektórych zawodników z "haxami" typu olof i flusha z fnatic.

Teraz niech zbanują jeszcze niektórych zawodników z "haxami" typu olof i flusha z fnatic.

No to będziesz bardzo długo czekał na tego bana a głownie dlatego że oni nic nie mają...

Teraz niech zbanują jeszcze niektórych zawodników z "haxami" typu olof i flusha z fnatic.

Jakby mieli haxy to by polecieli za nie. Najwidoczniej są czyści ;)

I nie sypcie mi jakimiś filmikami z yt, które rzekomo pokazują aim-lock'a...

Każdy szanujący się gracz powie ci że grali na odpale :) Kilkoro zawodowców mówiło że grali na odpale i dziwią się dlaczego ich nie zbanują... Wiecie dlaczego ich nie banują? Bo są w Fnatic, teamie szanowanym w e-sporcie.

Każdy szanujący się gracz powie ci że grali na odpale Kilkoro zawodowców mówiło że grali na odpale i dziwią się dlaczego ich nie zbanują... Wiecie dlaczego ich nie banują? Bo są w Fnatic, teamie szanowanym w e-sporcie.

Aha czyli drużyna jak np Titan nie jest szanowana w e-sport bo KQLY został zbanowany? I tylko dlatego ze jakis "pro" powiedzial ze sa odpaleni to nie znaczy ze maja racje. Jest tez pelno innych zawodowcow co mowili ze Fnatic sa czysci.

Aha czyli drużyna jak np Titan nie jest szanowana w e-sport bo KQLY został zbanowany? I tylko dlatego ze jakis "pro" powiedzial ze sa odpaleni to nie znaczy ze maja racje. Jest tez pelno innych zawodowcow co mowili ze sa czysci.

Widziałeś jak się zachował admin po zbanowaniu KQLY'iego? Nie? To sprawdź sobie. Nie chciał dopuścić ich do DH ponieważ nazwał ich chiterami. Czemu nie mogli zabronić tylko KQLY'iemu i wpuścić Standina? Czemu zawodowcy nie chcą pozwolić sprawdzić w plikach czy są czyści? Odpowiedz sobie samemu.

Każdy szanujący się gracz powie ci że grali na odpale Kilkoro zawodowców mówiło że grali na odpale i dziwią się dlaczego ich nie zbanują... Wiecie dlaczego ich nie banują? Bo są w Fnatic, teamie szanowanym w e-sporcie.
Gaben jak i Valve ma w d*pie czy zbanuje Jana Kowalskiego czy OlofM'a.

Fnatic jest szanowany w e-sporcie, ale to nie gra fnatic tylko ludzie którzy reprezentują dana formacje i to ludzie dostają bana, a nie organizacja.

olof może i nie ale flusha mnie niepokoi... zauważcie że nie biega z żadnymi drogimi skinami :) nie ma kosy a skiny do main broni ma po prostu tanie. To troche nie naturalne. Na każdym demku na YT flusha automatycznie kieruje celownik na łeb przeciwnika.. Było nawet demko na cache jak trollował tym aim lockiem... wycelował przez ściane w głowe przeciwnika i kręcił celownikiem dookoła tej głowy. śmieszny koleś..

olof może i nie ale flusha mnie niepokoi... zauważcie że nie biega z żadnymi drogimi skinami nie ma kosy a skiny do main broni ma po prostu tanie. To troche nie naturalne. Na każdym demku na YT flusha automatycznie kieruje celownik na łeb przeciwnika.. Było nawet demko na cache jak trollował tym aim lockiem... wycelował przez ściane w głowe przeciwnika i kręcił celownikiem dookoła tej głowy. śmieszny koleś..

Śmieszne było to jak zamiast odpowiedzieć na proste pytanie czy oszukuje puścił bajeczkę typową jak to gra od wielu lat w cs'a etc. i jaka to nieciekawa sytuacja lecz nie odpowiada na podstawowe pytanie. To samo na jego AMA, wszystkie pytania lecz te o to czy czituje magicznie znikały.

Nie no są pro e-sportowcy, którzy biegają bez skinów np. Guardian grał bez skinów bo był sceptycznie do nich nastawiony lecz ostatnio zaczął używać, ma np. składany nóż fade. Spawn również jak czasem postreamuje to nie posiada żadnych skinów. U flushy posiadanie tanich skinów może być uzasadnione z racji tego, że jak poleci na VACacje to wszystko mu przepadnie.

Amerykańscy fani Counter-Strike: Global Offensive, którzy śledzą rozgrywki esportowe, mają powody do rozpaczy.

Niektórzy spośród najważniejszych graczy USA dostali od Valve oficjalny zakaz udziału w turniejach. Powodem jest afera korupcyjna, którą opisywaliśmy jakiś czas temu.Jak podaje blog counter-strike.net, Valve przyjrzało się doniesieniom Daily Dot i po własnym, gruntownym dochodzeniu potwierdziło, że rzeczywiście doszło do wielu nadużyć.

W związku z tym... pozwolę sobie zacytować: "Informacje, które zebraliśmy i otrzymaliśmy sprawiają, że niekomfortowo byłoby nam kontynuować jakąkolwiek współpracę z tymi osobnikami. W związku z tym będziemy polecać naszym partnerom organizującym wydarzenia CS:GO, by nie dopuszczali do nich żadnego z tych osobników na eventach sponsorowanych przez Valve:

Duc 'cud' Pham,

  • -Derek 'dboorn' Boorn,
  • -Casey Foster,
  • -Sam 'Dazed' Marine,
  • -Braxton 'swag' Pierce,
  • -Keven 'AZK' Larivière,
  • -Joshua 'Steel' Nissan".

Chwilę po tym ogłoszeniu ci sami gracze wyklęci zostali również przez ESEA (E-Sports Entertainment Association) - co prawda na rok, ale z zastrzeżeniem, że prawdopodobnie skończy się na banie permanentnym.

Co to oznacza dla sceny CS:GO? Wystarczy rozejrzeć się po głosach w internecie - amerykańscy fani zgodnie twierdzą, że USA straciło właśnie przytłaczającą większość liczących się zawodników i dużo czasu minie, zanim się pozbiera.

Źródłem informacji jest portal informacyjny www.interia.pl --->> Link

Co o tym sądzicie na ten temat jako gracze,jako gracze CS:Go ??