Mysz

Siema.

Zamierzam kupić nową myszkę do komputera i myślę nad G502 od Logitecha. Co myślicie o tej myszce ? Nada się do gier MOBA czy non-target ?

Drogo.... ja bym kupił zwykłego a4techa albo jak juz miał bym szaleć to RAT ^^

Nie wiem na jakim grasz poziomie. Troszkę szkoda kasy. Logitech ma większość sprzętu "na wyrost" względem ceny. A4techa za lekko ponad stówkę kupisz miodzio malina. Chyba , że potrzebujesz się dowartościować :)

A co miałeś z Logitecha, że tak mówisz. W tej cenie masz genialne zaplecze serwisowe a raczej wymianę sprzętu w ciągu paru dni, a to kosztuje swoje. Czasem warto dać trochę więcej potem to się zwraca.

Ale problem w myszkach tych udziwnionych jest taki, że nie każdemu leży w ręce g502 ma genialny laser ale czy będzie ci wygodnie niestety myszkę najlepiej sprawdzić w realu.

Oj sporo miałem logitechów. Nie powiedziałem , że są złe. Z napraw serwisowych też nie korzystałem. To się nie wypowiadam. Mają po prostu monstrualną cenę. Mam np: słuchawki logitecha g35. I nie zamieniłbym je na żadne inne. Natomiast mogę śmiało coś powiedzieć o myszach. Testowałem G502. Dobrze leży w (mojej) dłoni. Nieźle wyważona. Sensor = nie widzę różnicy pomiędzy tymi z Logitecha ( g 502 ) a tym z np: a4tech bloody TL9. A jest ze 3 razy tańszy :D

Tanie gówno jedzą psy, bierz logitecha.

No tak :) Bierz przykład z xxxx. On nawet myszkę bierze w leasing :D Stać Pana :D:D:D

Siema.

Zamierzam kupić nową myszkę do komputera i myślę nad G502 od Logitecha. Co myślicie o tej myszce ? Nada się do gier MOBA czy non-target ?