Serwery

Witam,

na jakich serwerach europejskich gra najwięcej ludzi ? Czy można przenieść postać z itemkami ( bez działki oczywiście) między serwerami ?

Hey.

Nie ma możliwości przenoszenia postaci między serverami :)

Ciężko określić server z największą ilością online.

Ja gram na Melisara i osobiście stwierdzam, że ten server ma świetny balans frakcji.

W gildli online wieczorami utrzymuje sie na poziomie 70-80.

Dziennych logować 140+/-

Castle Siege z przed paru dni (od strony przeciwników nagranie)

http://www.twitch.tv/aaplox/b/616024183 (od 06:00 start)

random pvp

https://www.youtube.com/watch?v=xwLo5ZsWvXU

Hey.Nie ma możliwości przenoszenia postaci między serverami Ciężko określić server z największą ilością online.Ja gram na Melisara i osobiście stwierdzam, że ten server ma świetny balans frakcji.W gildli online wieczorami utrzymuje sie na poziomie 70-80.Dziennych logować 140+/-

A jaka jest cena jednego apex'a? :)

670-700g aktualna.

Koszmar, jest jakaś szansa dla nowego gracza na servie żeby zarobił na dwa apex'y bez wkładu własnego w postaci gotówki?

omg ja zrezygnowałem bo nie zamierzałem płacić 200 za jednego xD (jak zaczynałem był po 40golda), teraz to już porażka, na starcie zakupiłem za dolarki i grało się miło, jak trzeba było zbierać gold na następnego skończyło się przyjemne granie.

Polecam grać za normalną gotówkę mniej stresu tylko sama przyjemność teraz to już trzeba się codziennie logować na kilkugodzinne granie Xd

Wszystko to przez boty czity i ogólne załamanie rynku XD

gra sama w sobie nie jest zła powiedział bym że jest niezła ale boty, czity :> zepsuły handel

edit 700 golda !!!!!!!!!!!!!! omg!! zapomni że tyle teraz uda ci się wyfarmić na starcie musisz za gotówke kupić poźnie jak troche przynolajfisz morze na 2 miech nazbierasz chyba, że znowu pójdzie w góre najpewniej to 2 miechy zapłać i na 3 już nazbierasz

Edit:

dobrze to ująłeś co 30min więc trzeba spędzać masę czasu w grze ja już podziękowałem :) mam 2 godzinki dziennie na grę i nie będę się spinał na siedzenie all day, żeby pod koniec miecha wsio wpakować w apexy jak napisałem wczesniej na 400 golda (2apex)to było trzeba mase czasu poświęcić o ile nie nałapałeś się na starcie golda XD, a było sporo mozliwości.

Teraz 650-700 za sztuke to porażka ekonomia zjechana niedługo będzie po milionie chodziło za 1.

Jak napisalem na 1 patrona nazbierasz ale poźniej jak sobie pograsz i pomyślisz, że znowu musisz tyle zbierac to ci się odechce zapewniam

No właśnie nie, teraz są daily skrzynki co 30 min. Z których jest szansa na moonpointy, sunpointy, lucky ...

Więc ktoś kto zaczyna grę, zanim dobije do 50lvl, to mu się na tych daily giftach uzbiera na spokojnie.

Wczoraj był stream Trionu na temat ekonomi i przyszłości ArcheAge.

Pod koniec lutego patch z 55lvl

No ja dokładnie tak samo z kumplem zaczęliśmy grać 17 września i to jeszcze graliśmy na NA serverach, bo u nas w dzień nie było takich kolejek. Grało mi się na prawdę cudownie, nie widziałem dotychczas takiego mmo, świetny system interakcji ze światem, gra sprawiała przyjemność. No ale jednak po dwóch miesiącach gry kiedy nie było miejsca na postawienie domu, a takowy trzeba było mieć żeby rozwijać skill w crafcie to nam się trochę znudziło, a do tego nie było czego robić, w kółko się robiło trade run'y i praktycznie nic po za tym, więc postanowiliśmy że nie chce nam się dłużej grać, a teraz kiedy chciał bym pograć wreszcie bez lagów na nowym kompie to ceny apex'ów wynoszą 700g, a na początku wynosiły jakieś 40/50g, a jak wiadomo bez patrona praktycznie nie da się grać, mam ty na myśli szybkość zdobywania labor points'ów i ich cap podniesiony do 5k. Szkoda, na prawdę szkoda że tak się stało

Witam,

na jakich serwerach europejskich gra najwięcej ludzi ? Czy można przenieść postać z itemkami ( bez działki oczywiście) między serwerami ?