Stream + Giveaway do HOTS'a! Zapraszam

Witam, serdecznie zapraszam wszystkich na mojego stream'a :)

www.twich.tv/xsmirnoffx oraz na FB/xsmirnoffx

Dziś przy osiągnięciu 50 Fallow daje kluczyk do HOTS'a.

Zapraszam

Dziś przy osiągnięciu 50 Fallow

Doedukuj się, bo takimi babolami dyskredytujesz się jaka osoba która chce być odbierana jako profesjonalny streamer....

Doedukuj się, bo takimi babolami dyskredytujesz się jaka osoba która chce być odbierana jako profesjonalny streamer....

Za szybko chciałem zacząć, konto zakładane na raz-dwa oraz post też pisany w pośpiechu, gdyż ludzie czekali już na kanale. Biorę uwagę do siebie.

Zapraszam w piątek o 21:00 na kolejne losowanie klucza.

Pozdrawiam.

Lepiej poświęcić chwilę dłużej, napisać ciekawy i zachęcający do odwiedzin streamu post, niż napisać na kolanie coś co tylko ludzi zniechęci.

Powodzenia!

Z ciekawości to skąd masz te klucze? Bo jeśli rejestrowales się na kilkunastu albo kilkudziesięciu kontach aby wygrać klucze w giveawayach to trochę chamsko wobec innych.

To do HoTS'a są w ogóle jakieś klucze? Byłem przekonany, że Blizzard przypisuje dostęp bezpośrednio do konta i żadnych kluczy ani nic w tym stylu nie ma i nie będzie?

To do HoTS'a są w ogóle jakieś klucze? Byłem przekonany, że Blizzard przypisuje dostęp bezpośrednio do konta i żadnych kluczy ani nic w tym stylu nie ma i nie będzie?

Tak są, sam jeden wygrałem.

Witam, serdecznie zapraszam wszystkich na mojego stream'a :)

www.twich.tv/xsmirnoffx oraz na FB/xsmirnoffx

Dziś przy osiągnięciu 50 Fallow daje kluczyk do HOTS'a.

Zapraszam