Steam share - problem

Witam :>

mam problem z opcją udostępniania bibliotek na steam. Mianowicie mam 2 konta steam i chciałem udostępnić gry między nimi. Problem jest taki, że chciałem grać na koncie x grami z konta y, a jedynie mogę grać na koncie y grami z konta x. Nie rozumiem dlaczego nie jest udostępnione dla obu, w każdym przypadku robiłem takie same czynności.

Na każdym z kont musisz udostępnić gry dla drugiego oddzielnie. Przykład gry z konta x mogą być udostępnione dla konta y, ale gry z konta y nie są udostępnione dla x. Musisz zalogować się na drugie konto i zrobić to samo.

Pamiętaj, że jak na jednym odpalisz jakąś grę, to cała biblioteka nie jest dostępna na dzielonych urządzeniach, może tu był problem.

Własnie chodzi o to, że zrobiłem na obu tak samo i nie działa

'wyrzuc' siebie z jednego i drugiego konta, zrob ta sama czynnosc zaczynajac od drugiego.

Logujesz ise na tym samym komputerze na obydwa konta?

Robiłem tak kilka razy. Hmmm, zaczynając od drugiego to znaczy którego? Tak, na tym samym

Co ciekawe, na "zapasowym" koncie mogę poprosić główne konto o dostęp do jakiejś gry, natomiast na drugim mam tylko opcję "zakup".

może tutaj masz coś odznaczone, u mnie to wyglada tak

Nie wszystkie gry można dzielić - niektóre tak czy inaczej trzeba zakupić. Przykładem są Dark Soulsy

@nestore Mam dokładnie tak samo

@Nvminer Hmm, to by miało sens. Cóż, trudno :\

Witam :>

mam problem z opcją udostępniania bibliotek na steam. Mianowicie mam 2 konta steam i chciałem udostępnić gry między nimi. Problem jest taki, że chciałem grać na koncie x grami z konta y, a jedynie mogę grać na koncie y grami z konta x. Nie rozumiem dlaczego nie jest udostępnione dla obu, w każdym przypadku robiłem takie same czynności.