Build bilda bildem pogania

Chyba temat wiele tłumaczy :)
W szybkim żołnierskim języku poszukuję wszelkich stronek z buildami. Fajnie by było jakby chociaż jedna ze stronek była po polsku. Jak coś to dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam. Idę dalej ćwiczyć sc.

@off-top:
Ale ta gra się wkręca to masakra. Kupiłem na promo GW 2 teraz zakupiłem sc2 i mam dylemat bo nie wiem jak to godzić, a tu jeszcze cs go się przewija :D

Najlepszą stroną do tego jest oczywiście Liquipedia, jest tam sporo teorii, ciekawostek związanych z SC II i nie tylko. Inną stroną gdzie znajdziemy buildy jest imbabuilds.com, chociaż nie wiem jak z aktualnością tychże taktyk. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także przeglądanie oficjalnego forum SC II i oglądanie twitcha/yt, ale najważniejsze jest jednak granie czyli praktyka. ;)

Polski GM Indy robił serię poradników do każdej rasy (nazywa się to chyba 'Jak grać w niższych ligach') - oczywiście nie wiem, w jakiej jesteś lidze, nie chcę cię oceniać, ale buildy tam przedstawione są generalnie całkiem dobre (taka interpretacja buildów top graczy po polsku ;) ).

Nie jestem jeszcze w żadnej lidze, staram się ogarnąć ogólnie podstawy jak na razie. W sensie co gdzie i jak :D

Poogladaj sobie streamy, replaye zapisz i popatrz kto co jak buduje.

Poogladaj sobie streamy, replaye zapisz i popatrz kto co jak buduje.

Ewentualnie napisz na skype: LordAsanoElite moge podeslac, mam obecnie top8 master, ale kazda rasa gram na poziomie diament, jedynie terran wyzej

Chyba temat wiele tłumaczy :)
W szybkim żołnierskim języku poszukuję wszelkich stronek z buildami. Fajnie by było jakby chociaż jedna ze stronek była po polsku. Jak coś to dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam. Idę dalej ćwiczyć sc.

@off-top:
Ale ta gra się wkręca to masakra. Kupiłem na promo GW 2 teraz zakupiłem sc2 i mam dylemat bo nie wiem jak to godzić, a tu jeszcze cs go się przewija :D