Dziwne napisy i ikony

Mam taki problem, wszystkie napisy w kalkulatorze, właściwościach jak niżej i innych programach są nie czytelne. Jak to naprawić ?

ee1rau481dt2.png

Hmmm, się nie spotkałem z takim kwiatkiem jeszcze. Czy masz problemy z wyskakującymi reklamami, czy w przeglądarce niektóre teksty, wyrazy mają inny kolor z dziwnym znaczkiem przy wyrazie i wyskakującą małą reklamą. Czy masz zaktualizowane sterowniki? Kiedy to się pojawiało? Oprócz tego artefakty, dziwne paski na ekranie się nie pokazują?

Ogólnie problem jest w programach typu właśnie kalkulator itp. w przeglądarce np na forum wszystko jest OK głównie problem jest w pomocniczych okienkach jak najadę na zakładkę i pojawi się nazwa strony i adres po chwili to jest tak samo dziwnie zakreślone i nie wyraźne. Sterowniki były w zeszłym tyg aktualizowane, z reklamami też nie mam problemu. Pojawiło się wczoraj.

Może jakieś pliki systemowe się uszkodziły , jeśli to nie wina sterowników .

Aby zmienić czcionki systemu Windows


Otwórz okno Ustawienia wyglądu, klikając przycisk StartObraz przycisku Start, a następnie polecenie Panel sterowania. W polu wyszukiwania wpisz kolor okien, a następnie kliknij pozycję Zmień metryki i kolory okien.


Na liście Element kliknij część systemu Windows, dla której chcesz zmienić czcionkę. Na przykład jeśli chcesz zmienić czcionkę menu, kliknij na liście pozycję Menu. Następnie wprowadź jedną z następujących zmian:


Na liście Czcionka kliknij czcionkę, której chcesz użyć.


Na liście Rozmiar kliknij żądany rozmiar czcionki.


Na liście Kolor kliknij żądany kolor czcionki.


Powtórz te czynności dla każdego elementu, który chcesz zmienić, a następnie kliknij przycisk OK.


Druga metoda, panel sterowania, czcionka przywróć ustawienia domyślne czcionki.


Zmiana ustawień w grze THE SIMS 3 spowodowała taki błąd... już jest wszystko naprawione :)

Zmiana ustawień w grze THE SIMS 3 spowodowała taki błąd... już jest wszystko naprawione

Wat? Cuda ze studia Maxis. Chyba trzeba zarejestrować nową religię. Jeśli możesz, sprecyzuj o jakie ustawienie chodzi.

Mam taki problem, wszystkie napisy w kalkulatorze, właściwościach jak niżej i innych programach są nie czytelne. Jak to naprawić ?

ee1rau481dt2.png