Szukam ludzi do szwadronu

Hejka,

Szukam ludzi do wspólnego latania w WT.

W tygodniu gram wyłącznie wieczorami, między 20:00 a 1:00, w weekendy dodatkowo jeszcze wczesnym popołudniem.

Gram na 2 tierach wszystkich nacji (poza japonią, którą nie gram wcale) i USA, którymi koncze odkrywac 2 tier. A na reszcie powoli doszkalam zalogę do kwalifikacji na 3 tier. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale gram na premce.

Chętni do pogrania wspólnie zapraszać do znajomych: EternitowyBogdan

Pozdro ;)

Dodam cię w weekend, można polatać. Ja 2 tier ruskie, zaczynam trzecie, USA chyba kończe 3, zaczynać będę 4 powoli, niemcy 2. Brytania tylko 2, z wyjątkiem prezentu Typhona. Premki nie mam.


Sparkowsky

Jak nie zapomnę, to dziś wieczorem Cię dodam.

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Hejka,

Szukam ludzi do wspólnego latania w WT.

W tygodniu gram wyłącznie wieczorami, między 20:00 a 1:00, w weekendy dodatkowo jeszcze wczesnym popołudniem.

Gram na 2 tierach wszystkich nacji (poza japonią, którą nie gram wcale) i USA, którymi koncze odkrywac 2 tier. A na reszcie powoli doszkalam zalogę do kwalifikacji na 3 tier. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale gram na premce.

Chętni do pogrania wspólnie zapraszać do znajomych: EternitowyBogdan

Pozdro ;)