Gdzie mogę kupić kluczyk do 60-70zł

Siemka, mam pytanie takie jak w tytule, czy ktoś zna może stronę na której można zakupić kluczyk do GW2 za 60-70 zł max? Wiem ,że jeszcze w tą sobotę był na sporej przecenie jednakże przez Bank nie można było kupić a karty kredytowej ja jak i moi koledzy nie posiadamy :<. nie musi to by polska strona z kluczami je jest jaka zagranicza kt sprzedaje po takiej cenie. jednak chce aby mo zakupi przez bank lub psc src="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Spojrzałem szybko na większe sklepy i nie ma GW2 obecnie w cenie która Cię interesuje/ Czekaj na promo, albo kup drożej.

No właśnie trochę się zdziwiłem bo myślałem ,że ludzie nakupią tych kluczy na tym promo i będą próbowali potem sprzedawać za te 10-20 złoty drożej :/ ew. ,że jakiś sklep obniży ceny ale aktualnie stoi cena w miejscu

No to się przeliczyłeś bo klucze kupowało się tylko na oficjalnej stronie GW2, pomijając fakt, że były jakieś problemy z nimi i takie tam. Raczej nie dopuścili do tego by sklepy czy ktokolwiek inny kupował je hurtowo, za cwani są na to :P

Więc w sklepach raczej obniżki nie uświadczysz.

a propo kupna gw2. gdzie na chwile obecna mozna ja nabyc? czy to w formie klucza czy box'a? w wiekszosci sklepow pisze ze produkt niedostepny

;/

http://buy.guildwars2.com/store/gw2/en_IE/html/pbPage.buyguildwars2?_ga=1.222559122.827342914.1422102173

kupno gw2 mozliwe tylko przez oficialna strone? i to za 40 euro?;p drogo troche;/

Ciekawa sprawa, ale faktycznie nigdzie go teraz nie ma. Zgaduję, że ANet specjalnie zablokował dostęp do kluczy dla sklepów aby zarobić na promocji która była jakiś czas temu i pewnie jakiś czas jeszcze po niej nigdzie tych kluczy nie będzie. Chyba musisz poczekać, myślę, że to chwilowe.

Czekajcie do walentynek. Arena Net dosyć często urządza promo z byle jakiego powodu, więc jest kolejna szansa na zniżkę.

W ostateczności allegro aczkolwiek tam radzę z tym uważać no i ceny tam są standardowe(ok. 120 zł)

Jeśli dobrze rozumiem to tutaj można jeszcze kupić poniżej 100 zł i przy pomocy psc

http://www.gamecodes.pl/category/2515/guild-wars-2-heroic-edition-digital-download/

Na Keye masz za 86:

http://www.keye.pl/games/product/id/5372/Guild-Wars-2-Heroic-Edition

a nie lepiej jakas uzywke znalesc na allegro za 40 zl ?

a jaka jest pewność, że nie zbanują tego konta ?

jezeli chodzi o te keye.pl , to dostaje sie klucz , a potem przysylaja gre czy tylko na jakies konto rejestruja gre, po czym gre sciagamy ??

Na Keye masz za 86:http://www.keye.pl/games/product/id/5372/Guild-Wars-2-Heroic-Edition

Umiesz czytać? Przecież pisze "chwilowy brak" :P

Co do używek to ja nigdy tego typu handlu nie popieram, głównie dlatego, że jest zbyt ryzykowny. Nie mając pełnych danych do konta(tzn. serial code, daty urodzenia pierwszego właściciela, jego numeru telefonu i adresu zamieszkania) to nie masz o czym gadać z supportem, a bądź co bądź w tej grze z supportem dosyć często trzeba się kontaktować(głównie jak chcesz zmienić hasło i email)

@UP: Na keye dostajesz sam klucz, bez pudełka. Ten klucz używasz podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie GW2.

niechca zakladac nowego tematu:p chcialem kupic keya na fabrykakluczy.pl kliknalem tu i tam ale sie rozmyslilem i juz tego keya niechce, i przyszedl do mnie mail od nich:

Witaj
Przyjęliśmy właśnie Twoje zamówienie w serwisie FabrykaKluczy.pl

Lista zamówionych kluczy:

Nazwa gry Ilość Cena Guild Wars 2 - Guild Wars 2 Heroic Edition CDKey, Klucz - GW II EU 1 92,80zł

Całkowita wartość zamówienia: 92,80zł

Wszystkie klucze zostaną wysłane automatycznie po zaksięgowaniu płatności.
Jeżeli nie dokonałeś jeszcze wpłaty to możesz ją wykonać przechodząc do panelu swojego konta.......

i pytanie co musze zrobic aby nie placic za tego keya? moze wystarczy nic nie robic?;D

No jak im nie zapłacisz to raczej ci go nie prześlą. Kiedyś podobną sytuacje miałam ale w sklepie Gram(za czasów jak jeszcze należał do CDprojekt). Nie zapłaciłam i nic się nie stało, zamówienie pewnie po prostu wywalili do kosza i tyle, żadnych upomnień czy czegoś mi nie przesyłali. Każde takie zamówienie system powinien wywalać do 24h. Nie wiem jak jest tam, ale zgaduję, że podobnie, to w końcu nie Allegro gdzie kliknięcie "Kup Teraz" jest wiążące.

@up

wielkie dzieki za odp:D normalnie kamien z serca mi spadl:D

Siemka, mam pytanie takie jak w tytule, czy ktoś zna może stronę na której można zakupić kluczyk do GW2 za 60-70 zł max? Wiem ,że jeszcze w tą sobotę był na sporej przecenie jednakże przez Bank nie można było kupić a karty kredytowej ja jak i moi koledzy nie posiadamy :<. nie musi to by polska strona z kluczami je jest jaka zagranicza kt sprzedaje po takiej cenie. jednak chce aby mo zakupi przez bank lub psc src="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/nowe_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">.