Na jakich grach można zarobić?

Witajcie. Mam pytanie. Na jakich grach można w miarę dużo zarobić? Najlepiej aby ta gra nie była B2P. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Chcesz dużo zarabiać, to naucz się konkretnego fachu na który jest zapotrzebowanie.

Z gier to możesz co najwyżej dorobić sobie coś czasem na boku.

Osoby z wartościowymi umiejętnościami nie da się zbanować, ale już konto w jakiejś grze jak najbardziej.

Więc lepiej zamiast bujać w obłokach ogarnij się i zacznij nad sobą pracować - profity nieporównywalnie większe od wygnicia życia przy kompie...

warn_ico.png
Spam ~ NS

Z zarabianiem na grach jest tak, ze jak o to pytasz to nie jest dla Ciebie.

No a nie offtopujac, zarobisz na grach ONLINE :D

Prędzej dopłacisz do rachunku za prąd, niż cokolwiek zarobisz grając. Mierny zysk, do czasu poświęconego dla danej gry.

takie tematy nie mają sensu iż młodzi ludzie chcą zarobić na grach ale nie umią znaleźć swojego sposobu i taka z tego są "grosze" :)

Na żadnej. Rachunek za prąd i poświęcony czas są absolutnie nieadekwatne do tych paru groszy, które mógłbyś zarobić.

Chcesz zarabiać, to idź do pracy. A jeśli chcesz w domu przy kompie, to próbuj YouTuba, ale szanse masz marne.

Zarabiać można nie tyle na grach co bardziej na streamowaniu bądź YT. Niestety konkurencja jest spora a trzeba być naprawdę bardzo popularnym i "fajnym" by zarobić na tym sensowne pieniądze. Polscy streamerzy/youtuberzy i tak zarabiają marne grosze w porównaniu do zagranicznych - wejdź na pierwszy lepszy stream, zjedź na dół i zobacz na dotacje.... Ostatnio trafiłam na gościa, któremu jakiś random dał tak po prostu 1600$ (na nasze prawie 6 tys.). Ogólnie nie mam zielonego pojęcia skąd zagranicą taka hojność, tamten gościu nie był w żaden sposób szczególny ale to może moje cebulowe oczy kłamią.

W każdym razie jak tak pooglądasz innych i ile na tym zarabiają to ból d*py trochę jest, sama go doświadczam, zwłaszcza, że sama chętnie bym w taki sposób zarabiała :P Niestety tak jak pisali inni - nie ma co bujać w obłokach, to smutna Polska...

Najgorsze w tym kraju jest to, że nawet mając wykształcenie i pomysł na siebie zwykle kończysz w jakiejś harówie po 12h dziennie za najniższą krajową... Czasem się zastanawiam, że chyba bardziej opłaca się być na socjalu albo w więzieniu...

A ja uważam, że można zarobić i to całkiem sporo...

Najbardziej mi bliskim i znanym jest PoE (100+zł tygodniowo) i Maple Story (600zł w miesiąc) wystarczy dobrze poczytać ^^

Ale tak jak napisał @Hasira. Duże pieniądze możesz też na streamach wyciągnąć i jest to strasznie randomowe czy dostaniesz dotacje/suba czy nie ;p

Na grach zarobisz jak będziesz miał tak jak azjaci, czyli odpalone 15 kont w WoWie na multiboxie i jedziesz. Nic fajnego, możesz jedynie sobie obrzydzić grę. A z tego co wiem to gry powinny cieszyć a nie męczyć.

Na pewno nie zarobisz na sposobie, który ktoś może Ci podać, bo owy sposób prawdopodobnie jest już tak obcykany, że nie będziesz miał szans czegokolwiek z tego zarobić - chyba, że marne grosze. Musisz znaleźć swoją własną niszę, trafić na jakieś gówno na które jest zapotrzebowanie, a nie ma ofert sprzedaży. Dlatego polecam samemu się postarać i znaleźć jakiś sposób sam, a na pewno przyniesie to większe korzyści, niż korzystanie z poradników.

League of Legnends boosting, nie ktore osoby zarabiaja na luzie po 5-6 tysiecy boostujac np niemcow : ) Przykladowo z Platyny 5 do Diamentu 5, gdzie dobry gracz zrobi to w 3 dni tryhard masz 300 euro na porzadnej stronie.

Uwazam, ze jak najbardziej da sie zarobic na grach tylko trzeba miec dobry pomysl.

Sam swego czasu zarabialem od 400 do nawet 800 zl tygodniowo na Runes of Magic jak gold na allegro kosztowal 10zl za 1milion. A sama dobry kamien ze statytyka kosztowal 7kk golda. Czy np. nasza ekipa wychodzila na RT diament i zgarniala kusze za 200 milionow na 6 osob.

Czy np. swego czasu na Rifcie kupujac REXy od graczy i sprzedajac je na allegro. Wyciagalismy po 100+ zl dziennie na glowe farmiac greater essence z Fire Riftow. Wiadomo, ze wszystko zalezalo od szczescia ale po 3h wieczorami zawsze mielsimy po 1-2 esencje warte 400 zl za szt w przeliczeniu na REXy wystawione na allegro.

Mam znajomego, ktory farmiac w pewnej grze po kilka godzin dziennie zarabia powyzej 1000 euro miesiecznie. tyle, ze ma juz stalego odbiorce rzeczy, ktore zbiera.

Sam od czasu do czasu sprzedaje tez nadmiar zlota z WoWa i wychodzi tego nawet do 1,5k zl miesiecznie. Srednio okolo 800 zl < wystawiam tylko po 100k golda co daje 200 zl tygodniowo>. I jeszcze zawsze mam na prepaid od chinczyka. A ostatnio loguje sie aby tylko przestawiac misje w garnizonie i zrobic ze znajomymi raidy na resecie.

Mój kolega grając 3h dziennie w Aiona, zarabia 200zł miesięcznie. Ale to max lvl i farmienie.

Najgorsze w tym kraju jest to, że nawet mając wykształcenie i pomysł na siebie zwykle kończysz w jakiejś harówie po 12h dziennie za najniższą krajową... Czasem się zastanawiam, że chyba bardziej opłaca się być na socjalu albo w więzieniu...

Jeśli zarabiasz 1300 zł pracując 12h dziennie, to albo ukończyłaś jakieś studia typu "Europeistyka, Bezpieczeństwo wewnętrzne,albo inny bezsensowny kierunek których jest tysiące, to nie ma co się dziwić ;)

Aktualnie znaleźć pracę - nawet po takim technikum za MINIMUM 1700 zł na rękę, to żaden problem - przynajmniej w moim mieście. Ja po pracodawcach zauważyłem, że ich nie interesuje jakie studia się ukończyło, ich interesuje, to co potrafimy, jakie kursy mamy etc.

Mój kolega grając 3h dziennie w Aiona, zarabia 200zł miesięcznie. Ale to max lvl i farmienie.

3h dziennie czyli 90h miesięcznie. W ciągu godziny zarabia 2.22 zł, więc jaki to ma sens ? Jeśli on swoje 3h życia przeznacza by zarobić 7 zł, to chętnie go na te 3h zatrudnię do koszenia trawnika. Gwarantuję, że zarobi 300% więcej :)

Najgorsze w tym kraju jest to, że nawet mając wykształcenie i pomysł na siebie zwykle kończysz w jakiejś harówie po 12h dziennie za najniższą krajową...

Wykształcenie i pomysł na siebie to niby klucz do sukcesu? No chyba nie :)

Ważne jest co umiesz robić, czy stawiasz sobie ambitne cele i jak ciężko dążysz do ich realizacji.

Bo co z tego że masz magistra z europeistyki, czy innego bezsensownego gówna, a Twoim pomysłem na siebie jest jeżdżenie po świecie i dawanie lekcji polskiego po 100$/h?

Wymaganie to każdy ma kosmiczne, ale kompetencje raczej komiczne ^^

Polscy streamerzy/youtuberzy i tak zarabiają marne grosze w porównaniu do zagranicznych - wejdź na pierwszy lepszy stream, zjedź na dół i zobacz na dotacje...

Streamują po polsku to zarabiają marnie. https://i.imgur.com/OLyQNpk.png - koleś jest szwedem, ale stream po angielsku. I nie, nie jest to fotoszop.

Elitar ale to jest forsen on jest znanym graczem hs-a to ma dużo widzów oraz dużo może zarobić :).

Aktualnie znaleźć pracę - nawet po takim technikum za MINIMUM 1700 zł na rękę, to żaden problem - przynajmniej w moim mieście.

No własnie w twoim mieście...więc raczej kiepski przykład....

CS:GO, albo boostowanie w lolu

Troche nie macie racji bo z grania da sie wyzyc nie chodzac w ogole do pracy. Najlepsze sa gry gdzie jest rozwinieta ekonomia, wtedy mozna porzucic sztywny gameplay i zajac sie kreceniem interesow. Jak mowa o zarabianiu to nie chodzi tylko o farmienie tych samych mobkow, bo gry mmo maja market house'y, private sell, trade, rozne fora i strony, i uwierzcie da sie z tego wyzyc ale nikt o tym nie bd mowic glosno bo to niszowa i dochodowa sprawa.

Tylko zeby robic takie numery wymagane jest doswiadczenie, a jak gosciu pyta na forum jak zarobic to znaczy, ze go nie ma i nie zarobi :D

tak jest, czy ja sie nie znam ? :D