Szukam doświadczonego ,,goscia od komputerow"

Witam.

Szukam do pomocy doświadczonego człowieka który znał by się na komputerach.

Chodzi mi o pomoc w złożeniu komputera. I paru pytań.

Dobrych ludzi proszę o podanie numeru gg .

Pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś się odwdziecze.

Ps mój budżet to 1500zl. Mam już obudowę, dysk, zasilacz, napęd.

Po prostu załóż temat, napisz co ci potrzebne i do ilu, a ci pomożemy.

Zamiast pytać na tym forum, zapytaj tutaj: http://forum.pcformat.pl/Zestawy-komputerowe-f

Chciałbym mieć stały kontakt z człowiekiem który by mi pomógł.

@Haz3L Skoro już tu ktoś założył konto, to ma prawo napisania takiego tematu.

Trochę dziwny temat. Autor pisze o jednorazowej czynności, a potem, że chce mieć dalszy kontakt.

Nie wiem czy jeszcze istnieje, comiesięczne zestawienie na forum sprzętu komputerowego. Jeśli tak, zajrzyj tam a znajdziesz co szukasz :P

UP

Tak są jeszcze zestawy.

Wracajac do tematu możesz pisać na W

Założył byś temat poprosił byś o zestaw i tyle. Sam tak zrobiłem i dostałem kilka ciekawych propozycji w przeciągu godziny :)

Ludzie na tym forum pomagają i to bardzo nie siedzą tu same stare słabe trolle i młodsze te gorsze :)

Tyle że użytkownik Symon7 regularnie prosi o pomoc, otrzymuje konkretne propozycje, po czym za każdym razem wraca z linkami do jakichś szrotów z olxa, zapytać czy to się opłaca... To już jego chyba 4 temat o kompa za 1500, że tylko napomknę o 2h spędzonych z nim na GG wyszukując mu najlepszą możliwą konfigurację...

Serio, szkoda waszego czasu, bo on i tak kupi jakiegoś chu*owego FXa z olx, "bo ma 8 rdzeni"...

Rzetelność forumowych fachowców mogę potwierdzić. Sam poprosiłem o taki zestaw. Podając swoje możliwości finansowe. Z moreli zamówiłem. Złożyłem sam. Jednakże jest opcja montażu przez sprzedawce. Tak więc "gość od komputera" ci się nie przyda. Ze swojego sprzętu jestem zadowolony w 100 %. Jak wyżej napisałem : podałem kwotę , wymagania odnośnie kompa i zapytałem o źródło.

Witam.

Szukam do pomocy doświadczonego człowieka który znał by się na komputerach.

Chodzi mi o pomoc w złożeniu komputera. I paru pytań.

Dobrych ludzi proszę o podanie numeru gg .

Pozdrawiam i mam nadzieję że kiedyś się odwdziecze.

Ps mój budżet to 1500zl. Mam już obudowę, dysk, zasilacz, napęd.