The Elder Scrolls Online - b2p czy warto?

Więc pytanie kieruję do osób, które miały styczność z tym tytułem.

Zastanawiam się, czy warto zaczynać grę w TESO po przejściu na model b2p? Czy gra jest za słaba na model p2p, czy ogólnie jest słaba? Nie wiem, czy ocena 6,6 na encyklopedii jest spowodowana tym, że gra jest ogólnie kiepska, czy droga na to co oferuje?
Jest szansa, że serwery się zapełnią po przejsciu na b2p, czy raczej nic jej nie pomoże?
Dodam, że nie jestem fanatykiem serii, szukam po prostu przyzwoitej gry MMO i zastanawiam się, czy oldschoolowemu graczowi (L2/WoW) ten tytuł może przypaść do gustu?

I zastanawiam się, czy TESO odpaliłoby na takim sprzęcie w miarę płynnie? (nie mówię o szalonych detalach):
Intel Core 2 Quad Q9300 (4x2,5GHz)
4gb OCZ 1333MHz
Radeon HD6870


*Jeśli temat bardziej pasuje do innego działu, proszę moderację o przeniesienie.

Jako osoba, która nigdy nie lubiła swiata tes stwierdzam, ze gra jest warta nawet i p2p. Najwiekszym problemem teso przy premeirze byla cena samej gry(zarabiam niezle ale i tak uwazam ze cena boxu byla zaporowa jak na mmo).

Warto. Opinie są z tamtego roku. Nie kierował bym się nimi już.

Warto. Ja kupiłem juz dawno. Warta swojej ceny.

Taki trochę offtop, ale nikt nigdy nie potrafi mi odpowiedzieć porządnie na to pytanie. Jak wygląda endgame w teso?

Gra wymiata, klimat i rozgrywka naprawdę świetna.

BTW. może mi ktoś podać namiary na jakieś polskie aktywne gildie? Gram po stronie Ebonheart Pact.

Więc pytanie kieruję do osób, które miały styczność z tym tytułem.

Zastanawiam się, czy warto zaczynać grę w TESO po przejściu na model b2p? Czy gra jest za słaba na model p2p, czy ogólnie jest słaba? Nie wiem, czy ocena 6,6 na encyklopedii jest spowodowana tym, że gra jest ogólnie kiepska, czy droga na to co oferuje?
Jest szansa, że serwery się zapełnią po przejsciu na b2p, czy raczej nic jej nie pomoże?
Dodam, że nie jestem fanatykiem serii, szukam po prostu przyzwoitej gry MMO i zastanawiam się, czy oldschoolowemu graczowi (L2/WoW) ten tytuł może przypaść do gustu?

I zastanawiam się, czy TESO odpaliłoby na takim sprzęcie w miarę płynnie? (nie mówię o szalonych detalach):
Intel Core 2 Quad Q9300 (4x2,5GHz)
4gb OCZ 1333MHz
Radeon HD6870


*Jeśli temat bardziej pasuje do innego działu, proszę moderację o przeniesienie.