Network spike'i problem :(

Kilka dni temu zakupilem sobie dostep do Hotsa (mianowicie Founder Packa) i juz po pierwszej grze z ludzmi zauwazylem spore scinki i pomyslalem, ze to moze spadki fpsow poniewaz gralem na ultra. Po zmianie wszystkiego na low owe scinki nie ustapily wiec sie zdziwilem. Po pewnym czasie kolega powiedzial mi, ze po nacisnieciu ctrl + alt + f w grze pokazuja nam sie fpsy i ping. To co zauwazylem bylo dziwne poniewaz wystepowala tam jeszcze jedna linijka tekstu mianowicie "network spikes x/min". Mam ich przewaznie okolo 15/min co w sumie uniemozliwia normalna gre. Tutaj mam pytanie do was. MIeliscie moze podobny problem i wiecie jak go naprawic ?

Probowalem juz wielu sposobow z forum hotsa ale nic nie pomoglo. Ustawianie jakosci dzwieku na low, wylaczenie poglosu, wlaczanie gry w 32bitowej wersji i jeszcze kilka innych. Dodam do tego, ze zrobilem nawet format calego komputera ale to tez nic nie zmienielo.

Ogolnie czytalem, ze wiele osob ma podobny problem i tak sie zastanawiam czy to moze blad z ich strony, czy to moj internet. Czy moze naprawia to, w koncu to tylko beta.

Licze na wasza pomoc :)

Mam identycznie. Nie ma różnicy czy gram na low czy na ultra, czy jest większa akcja czy nikogo wokół nie ma. Ciągle mam lekkie bo lekkie aczkolwiek występujące jedna po drugiej ścinki. Tez bym się cieszył gdyby można było to jakoś naprawić.

Dodam jeszcze, ze przy grze solo(podczas samouczka) nie mialem zadnego laga. Fpsy full do tego bylo 0 network spikow. Ciekawi mnie czy w ogole istnieje jakas opcja naprawienia tego

Ten problem jest od samych początków testów czyli jakiś 8+ miesięcy? Sposoby z forów działają tylko dla nielicznych i tu się dziwie czemu.... Na forum większość obstawiała, że wraz z beta testami gdzie dostęp będzie miało więcej osób problem zniknie ale nie zniknął. Jak tak dalej pójdzie to (a to przecież BLI$$) możliwe, że oleją to totalnie i nigdy nie naprawią skoro od takiego czasu są problemy.

Chętnie bym pograł ale mój dostęp marnuje się od paru miesięcy właśnie z tego powodu...

Mam stary, powiedziałbym archaiczny sprzęt i wszystko szło na full bez jakiejkolwiek ścinki, tak samo jak d3.

Szacun dla blizza za optymalizację, bo nadal mogę grać w ich produkcje.

Jaki internet? Jak się łączysz? Wi-fi, kabel?

BLI$$ i optymalizacja w d3 hahaha toś pojechał :D

@topic

Nie wiem jak autor ale u mnie niezależnie czy kabel czy wifi to samo jest.

Kabel czy wifi nie ma roznicy. Spike'i caly czas

Kilka dni temu zakupilem sobie dostep do Hotsa (mianowicie Founder Packa) i juz po pierwszej grze z ludzmi zauwazylem spore scinki i pomyslalem, ze to moze spadki fpsow poniewaz gralem na ultra. Po zmianie wszystkiego na low owe scinki nie ustapily wiec sie zdziwilem. Po pewnym czasie kolega powiedzial mi, ze po nacisnieciu ctrl + alt + f w grze pokazuja nam sie fpsy i ping. To co zauwazylem bylo dziwne poniewaz wystepowala tam jeszcze jedna linijka tekstu mianowicie "network spikes x/min". Mam ich przewaznie okolo 15/min co w sumie uniemozliwia normalna gre. Tutaj mam pytanie do was. MIeliscie moze podobny problem i wiecie jak go naprawic ?

Probowalem juz wielu sposobow z forum hotsa ale nic nie pomoglo. Ustawianie jakosci dzwieku na low, wylaczenie poglosu, wlaczanie gry w 32bitowej wersji i jeszcze kilka innych. Dodam do tego, ze zrobilem nawet format calego komputera ale to tez nic nie zmienielo.

Ogolnie czytalem, ze wiele osob ma podobny problem i tak sie zastanawiam czy to moze blad z ich strony, czy to moj internet. Czy moze naprawia to, w koncu to tylko beta.

Licze na wasza pomoc :)