Najlepsza gra B2P - ankieta

Witam serdecznie. Chciałbym przeprowadzić ankietę w której biorą udział 3 tytuły w systemie B2P The Secret World, Guild Wars 2 oraz The Elder Scrolls online który przechodzi na ten model 17 marca. Ankieta ma nam przedstawić w która grę jest warto wydać jednorazowo daną sumę pieniędzy i cieszyć się grą długimi godzinami sami jaki ze znajomymi.

W czasie wyboru proszę kierować się następującymi punktami:

-system PvP (rozbudowa oraz balans postaci)

- crafting,zbieractwo (tworzenie wyposażenia oraz zbieranie potrzebnych minerałów)

-system PvE(instancje,raidy ich ilość rodzaj oraz trudność)

-fabuła która wciągnie nas na wiele godzin i sprawi że chcemy przejść ją kilkakrotnie

-klasy postaci i ich rozbudowa

-drzewko skilli oraz jego modyfikacja

-klimat gry fauna i flora otaczającego nas świata oraz różnorodność przeciwników w niebezpiecznym świecie

To chyba na tyle mam nadzieję że w tej ankiecie weźmie udział jak najwięcej osób i pomoże to innym graczom w wyborze gry przy której spędzą kilkanaście dobrych godzin. Proszę także pisać w komentarzach dlaczego ta gra a nie dwie pozostałe, Pozdrawiam i miłego dnia :)

Jako gracz Guild Wars 2 i od niedawna gracz The Elder Scrolls Online. Zagłosowałem na TESO. Dlaczego? Ciężko to wyjaśnić ale Elder Scrolls Online ma to coś w sobie co mnie ciągnie do niego i nie chcę tu pisać Ci o fabule, drzwku skilli, craftinku, pve i pvp, bo obie te gry to mają i to dosyć dobrze rozwinięte.

ps. W chwili obecnej warto zaopatrzyć się w TESO bo pudełko z grą można wyrwać za śmieszne pieniądze, a po przejsciu na b2p pewnie powędrują w górę. Co do GW2 to co jakiś czas AN wprowadza grę w promocyjnych cenach.

GW2 wygrywa ciekawe myślałem że jednak będzie to TESO :) No ale po to są ankiety aby zaskakiwały :P

Witam serdecznie. Chciałbym przeprowadzić ankietę w której biorą udział 3 tytuły w systemie B2P The Secret World, Guild Wars 2 oraz The Elder Scrolls online który przechodzi na ten model 17 marca. Ankieta ma nam przedstawić w która grę jest warto wydać jednorazowo daną sumę pieniędzy i cieszyć się grą długimi godzinami sami jaki ze znajomymi.

W czasie wyboru proszę kierować się następującymi punktami:

-system PvP (rozbudowa oraz balans postaci)

- crafting,zbieractwo (tworzenie wyposażenia oraz zbieranie potrzebnych minerałów)

-system PvE(instancje,raidy ich ilość rodzaj oraz trudność)

-fabuła która wciągnie nas na wiele godzin i sprawi że chcemy przejść ją kilkakrotnie

-klasy postaci i ich rozbudowa

-drzewko skilli oraz jego modyfikacja

-klimat gry fauna i flora otaczającego nas świata oraz różnorodność przeciwników w niebezpiecznym świecie

To chyba na tyle mam nadzieję że w tej ankiecie weźmie udział jak najwięcej osób i pomoże to innym graczom w wyborze gry przy której spędzą kilkanaście dobrych godzin. Proszę także pisać w komentarzach dlaczego ta gra a nie dwie pozostałe, Pozdrawiam i miłego dnia :)