Warrior vs slayer

Witam mam do wyboru 2 postacie warriora i slayera. Mam duzo golda żeby je rozwinąć. Możecie wypisać mi plusy i minusy tych klas? . Szukam klasy uniwersalnej pod pvp i pve. + za pomoc.

Tutaj z grubsza porównanie obu klas:

Slayer:

- większe obrażenia, ale wolniejsze

- mniej umiejętności pozwalających mu uniknąć obrażenia(dodge)

- dłuższe animacje, przez co łatwo złapać w nie przeciwnika

- żeby użyć umiejętności musisz naładować mane jak zerk

- mniej umiejętności, przez co jest łatwiejszy do grania

Warrior:

- szybkie ataki, ale słabsze

- sporo umiejętności pozwalających na uniknięcie obrażeń(dodge)

- zwinniejszy, łatwiej uciec, złapać kogoś

- nie ma problemu z maną, nie musi jej ładować

- używa 'resolve" do dodge'ów, slayer potrzebuje many, którą musi naładować

- możliwość grania jako tank i dps

- więcej umiejętności CC(stun, knock, stagger, slow)

Od siebie dodam jeszcze, że w następnej aktualizacji Slayer ma dostać nerfa, a właściwie wymianę 30% obrażeń na dodatkowe 15% attack speed, a warrior i zerk porządnego buffa, żeby mogli lepiej tankować :)

Slayer więcej stunów a to dobre :D Slayer ma 2 stuny i 1 roota

Faktyczne, mój błąd - źle policzyłem.

Slayer:

3 staggery, 2 stuny, 2 knocki i 1 slow
Warrior:
2 staggery, 4 stuny, 2 knocki i 2 slowy
P.S. Mogę jeszcze dodać, że slayer jest łatwiejszy w opanowaniu, ale jeśli coś schrzanisz to jest gorzej niż warriorem, który z kolei jest trudniejszy, ale popełnienie błędów nie jest takie 'śmiertelne' w walce.

Okey. Poczekamy na dalsze opinie

Ps. Czyli po aktualizacji slayer będzie miał takie samo dmg jak warrior i będzie tak samo szybko bił ?, i kiedy ma być ta aktualizacja?

Okey. Poczekamy na dalsze opiniePs. Czyli po aktualizacji slayer będzie miał takie samo dmg jak warrior i będzie tak samo szybko bił ?, i kiedy ma być ta aktualizacja?

Nie jestem Ci w stanie tego powiedzieć, bo info o nerfie usłyszałem od kogoś z gildi. Tutaj szukałem i faktycznie w jednej z aktualizacji jest mowa o nerfie Slayera, ale w PvP.

A na aktualizacje to poczekamy, podobno niedługo na US ma być, może i u Nas, bo w sumie to już kilka się nazbierało jak tak zerknąć na PN u nich w Korei.

P.S. Nie czekaj na opinie, rób postać i graj. Sam 2 dni się męczyłem, bo pytałem i pytałem, nie byłem pewny. Wypróbowałem wszystkie, ale w końcu stanęło na Amani Lancerze, nie żałuje. Warriorem możesz robić za DPSa i Tanka, więc to bym Ci polecił jeśli pewny nie jesteś.

Dzięki, tylko jak patrzę na dmg slayera a warriora z podobnym lvlem i podobnym eq to aż mnie wykreca ze aż taka różnica jest :/

Dzięki, tylko jak patrzę na dmg slayera a warriora z podobnym lvlem i podobnym eq to aż mnie wykreca ze aż taka różnica jest :/

Nie zwracaj uwagi, liczy się DPS(damage per second), warrior wali mniej ale jego umiejętności są bardzo szybkie i na jedną składa się kilka ataków, w ogólnym rozrachunku DPS wychodzi podobny. Zerk z kolei ma największe obrażenia, ale jest najwolniejszy. Jednym ciosem w PvP jest w stanie zabić, ale ciężko bardzo trafić - łatwo uniknąć jego ataki. Dlatego własnie graj tym czym Ty chcesz, wybierz styl jaki Ci się podoba, a jeśli chodzi o rasę to polecałbym Castanica do Warriora i Slayera.

Z Gildia porównywaliśmy DPS (damage per second) warriora i slayera za pomocą DPS meteru. Obie postacie Ambity +12 savagery VII, nocteniumy i warrior wydapał dużo lepiej niż slayer. Wiadomo warriorem nie zobaczysz liczb wysokich jak u slayera, może przy nastackowaniu z Scythe ;p,

Dzięki bardzo mi pomogliscie. Posypały się like , gram warriorem ;)

Witam mam do wyboru 2 postacie warriora i slayera. Mam duzo golda żeby je rozwinąć. Możecie wypisać mi plusy i minusy tych klas? . Szukam klasy uniwersalnej pod pvp i pve. + za pomoc.