Początkowa profa

Jaką profę wybrać?

Póki co będę grał solo, chce żeby postać była przydatna na wyższym lv w party i grało się w miarę przyjemnie. I rasa, też coś takiego chyba było.

Pozdrawiam.

Dobra chyba biore Lancera, tera pytanie jaka rasa?

Ale post wyżej dalej aktualny

warn_ico.png
DP ~ NS

Jeśli chodzi o solo to dobrze mi się grało Slayerem. BAM-y z ogarniętymi unikami można spokojnie solować. Jak dla mnie Lancer ma za mały dmg. Rasa Slayer/Lancer zawsze brałem Aman.

hmmm przydatan w party jest kazda ( moze oprocz dps - bo jest ich od cholery ) nikt za Ciebie niebedize wybierał kim masz grac mozna co najwyzej pomoc jak napiszesz co lubisz i czego oczekujesz

pvp pve ?
tank ? healer dps ? mix czegos ? postac ma byc zwinna szybka czy wolna tankowata ;> ?

@up no własnie jak tank to cos wiekszego a nie mała elinka blokujaca wielkiego smoka np ;p

hmmm przydatan w party jest kazda ( moze oprocz dps - bo jest ich od cholery ) nikt za Ciebie niebedize wybierał kim masz grac mozna co najwyzej pomoc jak napiszesz co lubisz i czego oczekujesz pvp pve ?tank ? healer dps ? mix czegos ? postac ma byc zwinna szybka czy wolna tankowata ;> ?@up no własnie jak tank to cos wiekszego a nie mała elinka blokujaca wielkiego smoka np ;p

Jaki serwer na Terze, US; tej od Esmasse czy jakoś tak?

Może być ten slayer, jaką rasę do niego wziąć?

Wole chyba serwer jakiś PvE.

Chyba bede grał solo, ale też na insty czy znalezienie party nie mieć później problemu.

Jak serwer to europejski od gameforge - Killian(PvP), najbardziej zaludniony. PvE szybko Ci się może znudzić ;p

@up Serwer US miał być <_<

Lake of Tears albo Mount Tyrannas. Rasa tak jak już napisałem Aman.

Jaką profę wybrać?

Póki co będę grał solo, chce żeby postać była przydatna na wyższym lv w party i grało się w miarę przyjemnie. I rasa, też coś takiego chyba było.

Pozdrawiam.

Dobra chyba biore Lancera, tera pytanie jaka rasa?

Ale post wyżej dalej aktualny

warn_ico.png
DP ~ NS