Aion w wersji PL

Gram w Aion od kilku tygodni po dwoch latach przerwy i raczej polecam. Gra zmienila sie w tym czasie raczej na lepsze (pomijajac community) i nie trzeba teraz za nia placic co uwazam za bardzo duzy plus. Niestety mam dwie sprawy z gra ktore spedzaja mi sen z powiek. Po pierwsze gra sama przestawila sie na wersje angielska z polskiej i nie wiem jak to zmienic. Po drugie gdy zaslonie okienko Aion jakims innym (np. youtube w firefoxie) to przestaje slyszec jej dzwieki. Idzie to jakos ustawic? Gre jeszcze raz pobralam z http://www.aiononline.pl a na polskim forum http://www.aiononline.com.pl nie moge zarejestrowac konta (forum ma jakies bledy) poszukuje wiec tutaj pomocy i licze na wasz spryt i doswiadczenie. Za pomoc moge odwdzieczyc sie karabinkiem z 1 euro w csgo :)

Jeszcze raz z gory dziekuje za pomoc!

Język zmieniasz w luncherze w ustawieniach i w zakładce advanced a co drugiej sprawy to w jakim trybie masz ustawione okno gry ? full screen w oknie czy samo okno ?

Wlasnie nie mam nic o jezykach w Advanced. Gre uruchamialam w kazdym trybie i ciagle ten sam problem z dzwiekiem :(

Zależy jeszcze o jakim Aionie mówisz, NA czy o tym od Gameforge. Na Aionie bezpośrednio od ncsoftu nadal trzeba kombinować ze spolszczeniem robionym przez graczy (chyba projekt zostawiony) lub grasz w Aiona od Gameforge, ale tam nadal masz goldpacka, którego pierwszy zakup chcąc nie chcąc musisz dokonać za pomocą gotówki, później oczywiście możesz zrobić to ingame od graczy

Musisz zmienić kraj o ile się dobrze orientuje w Gameforge Live i tym samym zmieni ci się język kiedyś jeszcze chyba musiało pobrać paczkę językową, ale nie chcę wprowadzać w błąd. Co do dźwięku poszperaj w opcjach innej rady nie widzę. :D

Edit: Oczywiście zależy jaką masz wersję na co zwrócił uwagę mój przedmówca

Gra pobrana z http://aiononline.pl/ uruchamia sie przez Gameforge Live. Windows 7 PL. Karta dzwiekowa zintegrowana.

Zależy jeszcze o jakim Aionie mówisz, NA czy o tym od Gameforge. Na Aionie bezpośrednio od ncsoftu nadal trzeba kombinować ze spolszczeniem robionym przez graczy (chyba projekt zostawiony) lub grasz w Aiona od Gameforge, ale tam nadal masz goldpacka, którego pierwszy zakup chcąc nie chcąc musisz dokonać za pomocą gotówki, później oczywiście możesz zrobić to ingame od graczy

Chcąc nie chcąc nic nie musi kupować za złotówki, może się uprzeć i farmić jak szalona przedmioty z instancji żeby sprzedać do sklepu(bodaj limit jest 3kk na 40-50lvl?) i uzbierać w ten sposób w miesiąc intensywnej, codziennej gry[prawie jak praca] by potem lecieć na samych in-game zakupach. Zresztą, może trzepać dungi i jak jej wpadnie kilka wartościowych skinów/przedmiotów które będzie mogła sprzedać lub wycrafci bardzo dużo rzeczy z alchemii[poty na HP/mp oraz na debuffy] lub wyzbiera kilka-kilkanaście setek surowca na hodliwe rzeczy w crafcie(Amir? < kwiatek na craft GHP) to kupi GP na 7 dni lub pożyczy od kogoś kto jej ufa to z nawiązką zwróci/kupi GP na 30 dni a potem z górki.

Wszystko się da, wcale nie trzeba lecieć na allegro po gold packa :)

To dlatego napisałem, że jeżeli dobrze to rozegra to raz lub w ogóle ;) Już nie róbcie ze mnie takiego anty GP.

Co do limitów sprzedażowych

http://board.pl.aion.gameforge.com/board23-aion-gra/board40-poradniki/board197-poradniki-oficjalne/532-limit-sprzeda%C5%BCy-u-npc/

Co do tematu GFL>Choose Country> i poszukaj na liście Polski to powinno rozwiązać problem z wersją językową. Co do dźwięku poszukaj w opcjach, dokładnie nie wiem gdzie to może być, bo sam nie mam dostępu w tym momencie do Aiona, więc życzę powodzenia w poszukiwaniach :D

Czyli nie opłaca się grać, gameforge znowu leci na kasę

aion jest fajny fakt troche leci na kase ale co zrobić no nic nie poradzisz a przynajmniej nie psuje tej gry to w 100% bo wszystko in game kupisz bo są ludzie co kupują i sprzedają by se in gamową kase zarobić by mieć na ity czy na coś tam....... bo GP jest jedynym itemem który możesz kupić nie mając kota premium które ten GP daje i na starterze spokojnie go kupisz tylko cena zależnie od serwer może być ok kilku kk do kilku set kk

Tak oczywiście brak czatu bo to co jest bez gp to nic nie warte.

Kasę zarabia się dopiero od lvla 50 i modlić się żeby coś poleciało sensownego, potem siedzieć w miastach głównych i spamować WTS, zamiast iść do ah i to sprzedać normalnie, do tego jakieś śmieszne inne ograniczenia.

A gold pack przypadkiem nie jest zniesiony w sprzedaży z powodu oszustw ?

Tak zaprzestana została jego sprzedaż, ale po około 3-4 tygodniach opcja sprzedaży in-game wróciła. Obiecali, że nie potrwa to, krótko i nie potrwało, jednak jedyny słuszny redaktor tego jedynego słusznego serwisu już o tym wspomnieć nie raczył. Liczył się tylko fakt, że GP nie można handlować i jeśli dobrze pamiętam napisał o tym z jakimś opóźnieniem. Co do ograniczeń, które mają konta starter, aż tak specjalnie duże nie są, ale fakt faktem mogą być irytujące.

Nie zgodzę się z faktem, że GF leci na pieniądze o tytuły typu Aion, Tera i wszelkie większe dzieła, które mają w swoim portfolio nawet dbają, nie zaprzeczę temu, że zdarzały się wpadki z eventami i kilkoma innymi kwestami, ale do IS nie dodają rzeczy typu "SUPER HIPER BROŃ +13123" i tak dalej. Darmowy gracz problem może mieć, oczywiście, ale GP można kupić na Allegro czy w oficjalny sposób zbijając cenę przez coś tam dokładnie nie pamiętam. Jeszcze nie jestem pewien, ale jakiś czas temu coś tam był, że Aiona można kupić w pudełku za około 20 złotych, a do tego dołożony 30 dniowy GP.

Tak zaprzestana została jego sprzedaż, ale po około 3-4 tygodniach opcja sprzedaży in-game wróciła. Obiecali, że nie potrwa to, krótko i nie potrwało, jednak jedyny słuszny redaktor tego jedynego słusznego serwisu już o tym wspomnieć nie raczył. Liczył się tylko fakt, że GP nie można handlować i jeśli dobrze pamiętam napisał o tym z jakimś opóźnieniem. Co do ograniczeń, które mają konta starter, aż tak specjalnie duże nie są, ale fakt faktem mogą być irytujące. Nie zgodzę się z faktem, że GF leci na pieniądze o tytuły typu Aion, Tera i wszelkie większe dzieła, które mają w swoim portfolio nawet dbają, nie zaprzeczę temu, że zdarzały się wpadki z eventami i kilkoma innymi kwestami, ale do IS nie dodają rzeczy typu "SUPER HIPER BROŃ +13123" i tak dalej. Darmowy gracz problem może mieć, oczywiście, ale GP można kupić na Allegro czy w oficjalny sposób zbijając cenę przez coś tam dokładnie nie pamiętam. Jeszcze nie jestem pewien, ale jakiś czas temu coś tam był, że Aiona można kupić w pudełku za około 20 złotych, a do tego dołożony 30 dniowy GP.

I tu się zgodzę bo polityka GF co do Tery i Aiona jest bardzo dobra :) żal mi tylko, że źle zabrali się do Raiderza, bo to mogła być świetna gra.

Jeśli dalej masz problemy z muzyką(ale z językiem już nie, rozwiązanie na to podałem wcześniej :P ) to Ustawienia dźwięku >Funkcja>Zaznacz odtwarzaj Audio, gdy gra działa w tle.

Co do forum jak można wyczytać nie działało, ponieważ coś tam z hostingiem nawaliło, ale teraz już wszystko działa, zawsze zresztą pozostaje oficjalne forum GF ;)

Gram w Aion od kilku tygodni po dwoch latach przerwy i raczej polecam. Gra zmienila sie w tym czasie raczej na lepsze (pomijajac community) i nie trzeba teraz za nia placic co uwazam za bardzo duzy plus. Niestety mam dwie sprawy z gra ktore spedzaja mi sen z powiek. Po pierwsze gra sama przestawila sie na wersje angielska z polskiej i nie wiem jak to zmienic. Po drugie gdy zaslonie okienko Aion jakims innym (np. youtube w firefoxie) to przestaje slyszec jej dzwieki. Idzie to jakos ustawic? Gre jeszcze raz pobralam z http://www.aiononline.pl a na polskim forum http://www.aiononline.com.pl nie moge zarejestrowac konta (forum ma jakies bledy) poszukuje wiec tutaj pomocy i licze na wasz spryt i doswiadczenie. Za pomoc moge odwdzieczyc sie karabinkiem z 1 euro w csgo :)

Jeszcze raz z gory dziekuje za pomoc!