H1Z1 - kilka pytań

Witam :>

ostatnio zaopatrzyłem się w h1z1 i, jak sugeruje tytuł, mam kilka pytań :P

Występuje tutaj restart serwerów? Jeśli nie, to trochę słabo, bo znalezienie broni jest prawie niemożliwe.

Co potrzeba, aby móc jeździć samochodem? Widziałem, że ludzie wkładali do niego różne rzeczy i jeśli były wszystkie niezbędne, to można było jechać. Natomiast jak ja przeszukiwałem samochody, to wszystkie były zniszczone i nie można było nic do nich "włożyć".

Da się zrobić taką bazę, aby nikt nie mógł do niej wejść? Poza mną i znajomymi oczywiście

Broń łatwo znaleźć dość w miastach przeszukuj takie szafki biurowe ja tam dziś znalazłem 3x 1911 i ponad 130 ammo

Trochę polatałem, kilka razy byłem w mieście i kompletnie nic, kompletnie.

Czasem z zombie wypadają jakieś listy w formie takich questow. Jest tam napisane co trzeba zrobić. Zazwyczaj trzeba dojść do konkretnego punktu tam będzie jakaś szafka, umieszczamy tam dany przedmiot i po chwili pojawia się tam fajny loot :) Zazwyczaj jakiś karabin czy strzelba :)

Ciekawe. Chyba zacznę zabijać zombie :P

Witam :>

ostatnio zaopatrzyłem się w h1z1 i, jak sugeruje tytuł, mam kilka pytań :P

Występuje tutaj restart serwerów? Jeśli nie, to trochę słabo, bo znalezienie broni jest prawie niemożliwe.

Co potrzeba, aby móc jeździć samochodem? Widziałem, że ludzie wkładali do niego różne rzeczy i jeśli były wszystkie niezbędne, to można było jechać. Natomiast jak ja przeszukiwałem samochody, to wszystkie były zniszczone i nie można było nic do nich "włożyć".

Da się zrobić taką bazę, aby nikt nie mógł do niej wejść? Poza mną i znajomymi oczywiście