WoW priv? (do ustalenia jaki) od początku

Witam poszukuje gracza / graczy którzy byli by chętni zacząć przygodę w WoWie od początku frakcja i server nie grają roli byle był zaludniony od siebie mogę dodać że w WoWa grałem bardzo dużo na dodatku WoTLK (jakieś 2 lata temu)troszkę mniej TBC na innych prawie wcale zarówno pvp i pve mnie interesuje jakby było więcej chętnych to może jakaś gildia ?! to tyle zobaczymy co z tego wyjdzie :)

E: zapomniałem dodać że interesują mnie tylko low rate servery maxymalnie x2 questy x1 exp

Privóv nie wolno reklamować, więc polecam

300px-Sunwell_restored.jpg?version=c5692.pl

mod_ico.png
Sprytne. - Might

Jestem za :)
Napisz do mnie na priva, bądź na gg :)

ja też mogę pograć.. WoD mnie nie zachwycił na globalu i szukam jakiegoś priva.. tylko luda brakuje..

Napisałem na privy. :x

Dajcie namiary ;D Zagram z wami.

Też z chęcią z wami zagram. Dajcie namiary

Namiary proszę zagram chętnie

Jaki serwer i która frakcja?

Privóv nie wolno reklamować, więc polecam .pl

server już znamy tylko frakcje trza wybrać

Ja chętnie zagram ale po stronie Ally... Tyle już się nagrałem po stronie Hordy, że chyba wszystkie ich questy znam na pamięć i po prostu nie chce mi się ich robić ponownie :P Więc jak wszystkim by pasowało Ally to można mnie liczyć.

mi Ally pasuje

osobiście jednak wolę hordę.. ale to zależy już od głosu ludzi żeby nie było że się rozpierzchniemy na cztery strony świata i nici z gry razem.. ja z Anray'em gadałem i wybraliśmy we dwójkę hordę bo nikt się więcej nie odzywał.. ale jak ludzie się zbierają to można by jednak pomyśleć o tym czy grać po ally czy hordzie.. mnie wszystko jedno choć jednak wolę hordę a serwer jak widać został już wybrany teraz tylko ekipa i strona

Powiem szczerze mi jest to obojętnie po jakiej stronie zagramy byle razem w grupie.

Edit :Nie doczytałem wrzucam ankietę z frakcją i zabieram się za ogarnianie clienta

wychodzi na to że alli

dajcie namiary na priv

A ten nowy dodatek poprawiający jakość postaci? Zostanie dodany, czy jak to działa?

Ok Panowie jadę zawieść żonę z dziećmi do teściów na ferie, będę wieczorem. Przydałby się jakiś TS żeby lepiej się dogadać, jeśli ktoś takowy posiada niech poda

Ok Panowie jadę zawieść żonę z dziećmi do teściów na ferie, będę wieczorem. Przydałby się jakiś TS żeby lepiej się dogadać, jeśli ktoś takowy posiada niech poda

Też wieczorem powinienem mieć już klienta i patche wgrane a co do teamspeaka to MOŻE skołuję coś jakby nikt inny nie miał bo swojego obecnego niestety nie mogę udostępnić bo ludzie używają do cs'a.