Program do monitoringu obciążenia komputera w grze

Witam,

Poszukuję programu, który pokazywałby mi zużycie GPU, CPU, RAM i dysku. Jest sporo takich, ale większość pokazuje albo tylko CPU albo tylko GPU, a ja chcę mieć wszystko w jednym. Ważne żeby liczył średnie zużycie i bardzo dobrze by było gdyby była opcja wyświetlania tych wszystkich informacji na bieżąco w grze gdzieś w rogu, bez minimalizowania gry.

PlayClaw ma taką funkcję. Pozwala wyświetlać wszelkie użycie (procentowe) i temperatury w czasie rzeczywistym. Program powinien też być po polsku. Co do ramu i hdd nie jestem pewien.

O to chodziło. Dzięki.

PlayClaw nie jest aby płatny? Ja od dawna uzywam tylko HWMonitor. Darmowy i pokazuje dane bardziej szczegółowe niż jakikolwiek inny program.

@Gajin

Jest wersja trial (ograniczenie polega na dodawaniu nazwy programu do filmików/screenów). Ponadto HWMonitor nie wyświetla info w grze oraz nie podaje obciążenia, a tylko temp o ile dobrze pamiętam.

HWInfo pokazuje wszystko co trzeba, temp, obciazenie, uzycie neta, dysku itd.

@GajinJest wersja trial (ograniczenie polega na dodawaniu nazwy programu do filmików/screenów). Ponadto HWMonitor nie wyświetla info w grze oraz nie podaje obciążenia, a tylko temp o ile dobrze pamiętam.

Podaje wszyściutko, łącznie taktowaniem cpu, prędkościami wiatraków, rozkładem napięć na każdym pojedynczym podzespole i wszystko o czym tylko można zamarzyć przy monitorowaniu kompa, i to jeszcze z podziałem na min/średnie/max zakresy. Nie czuję potrzeby posiadania nakładki z obecną temperaturą podzespołów, zaśmiecającą mi ekran gry.

Nie ma lepszego programu niż HWMonitor, który jest w dodatku w pełni darmowy.

@Gajin

Ty nie potrzebujesz nakładki w grze, ale autor ją chciał.

"rozkładem napięć na każdym pojedynczym podzespole" - cóż z tego, że podaje skoro jest to gucio warte? Jeśli sprawdzać napięcia to tylko miernikiem!

Witam,

Poszukuję programu, który pokazywałby mi zużycie GPU, CPU, RAM i dysku. Jest sporo takich, ale większość pokazuje albo tylko CPU albo tylko GPU, a ja chcę mieć wszystko w jednym. Ważne żeby liczył średnie zużycie i bardzo dobrze by było gdyby była opcja wyświetlania tych wszystkich informacji na bieżąco w grze gdzieś w rogu, bez minimalizowania gry.