Dragon Heart Online, start

Witajcie ;)

Dragon Heart Online startuje o 4 w nocy.

Każdy może się spodziewać, że siedzenie w samo rano z nowym przycinającym tytułem może być męczące.

Osobiście nie wiem czego się spodziewać po tym tytule, w końcu to gra oparta na walce turowej, która można byłoby zakwalifikować do gry na androida.

Jednakże! Gra należy do twórców legendarnego Talisman Online, co zachęciło mnie do nostalgii.

Nie szukam ekipy, bo nawet nie wiem, czy można latać w party.

Chciałbym tylko zaprosić uczestników tego wydarzenia na mmorpgowego TS'a, co by po cichu w ciemności samemu nie siedzieć ;)

Link do zegara (Co by ktoś liczyć nie potrafił): http://flash-clocks.com/documents/countdown-clock.swf?targetName=Dragon Heart Online&dateString=2015.2.1|4:0:00&targetMessage=Uszanowanko&textColor=333333&backAlpha=47&backColor=e2ddcd

Link do strony: Gra wymaga pobrania clienta [ok 500 MB wagi instalka]: http://www.dragonheartonline.com/feature.html

Bądźmy w kontakcie, preferowane osoby po mutacji ;>

Odpowiedzi mile widziane ;)

Krytykujcie grę, polecajcie, róbta co chceta, tylko bez spamu.

Ja jakoś jutro rano (koło 8) przed pracą jeszcze wypróbuję. Wciąż czekam na mmorpg'a z systemem walki z Final Fantasy z nieziemskimi kombosami i ulta efektownymi skillami. Co z tego, że klikasz i patrzysz co się wydarzy ale lubię tego typu rozgrywkę. ;p

Ja jakoś jutro rano (koło 8) przed pracą jeszcze wypróbuję. Wciąż czekam na mmorpg'a z systemem walki z Final Fantasy z nieziemskimi kombosami i ulta efektownymi skillami. Co z tego, że klikasz i patrzysz co się wydarzy ale lubię tego typu rozgrywkę. ;p

^Pewnie jeszcze będę siedział ;)

Jakby ktoś potrzebował pobudki, to mogę spróbować pomóc ;)

To zamierzasz wstać o 4 czy nie spać i czekać do 4 i grać czy dopiero później o jakiejś 7 8 zagrać ? Pytam bo też mógłbym zagrać ale wstawać o 4 :D

@Ziomal167 Tylko żeby Ci się do 8 nie znudziło. ;p

@Ziomal167 Tylko żeby Ci się do 8 nie znudziło. ;p

Jak będą ludzie, to jakoś się utrzymamy.

W razie crapa/crasha/sporych opóźnień rozejdziemy się każdy do swojego łóżka.

Ewentualnie jakąś nocna rundkę w LoL'a z przedstawicielami Rumunii, bo od tych o tej porze się roi.

#Będę starał się aktualizować sytuację na forum.

Był plan, żeby do czwartej poczytać o grze i oglądać gameplaye. Ale wolałbym na bieżąco odkrywać grę z Nołlajfami ;>

Za 15 mniut lecę w kimę i budzik na 3:20. O 3:30 Powinienem już siedzieć i będę na was czekał nołlajfiki.

Radzę się nie napalać na ten tytuł (Jest ryzyko niewypału, nie chcę żeby ktoś był smutny), nie rushujemy poziomów jak głuptasy, tylko 4fun ;)

No i zakopali mi posta, ale spokojnie, odwieczny strażnik wysuwa go na samą górę, by widniał w okienku "ostatnie".

Podbijanie własnych postów jest zabronione i grozi banem.

Ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów.

Ip do mmorpghowego serwera TS to: 178.217.187.112:8474

Osobiście z niego nie korzystałem i jest to mój pierwszy raz. (zamoczył!)

Channel ogólne granie (gdzieś tak za 2/3 całego skrollowania)

#Edit

Dalej gram, jestem top 8.

Liczba graczy nie powala, ale też nie ma póki co na co narzekać.

I jak tam gra się spisuje? Jeśli trochę pograliście i zdecydowaliście się zostać podajcie tutaj swoje nicki ;)

http://contest.mmosite.com/index.php/activity/sendkey/dragon_heart_open_beta_free_gift_pack_giveaway_event

Tu macie klucze.

Mój nick to Mieczu.

Ja będę dopiero wieczorem, po pracy. Warto zaczynać?

#PotwierdzoneInfo

Nie ma Pay to Win.

Turówka, a więc o dynamice możemy pomarzyć.

Polska przejęła czat, w sumie nawet topka jest z Polski.

Dopóki gram, to polecam ;)

Nie ma jeszcze gildiil.

To spoko, bede wieczorkiem i sprawdzimy. A turówki bardzo lubię więc to jest zaletą, a nie wadą.

Gdzie wpisać kod z giveaway ?

Mam do was kilka pytań dot owej gry, warto w nią zacząć grać? przyjmie mnie ktoś pod swoje horyzonty i pomoże w podstawach ogarnięcia tej gry ewentualnie doda do gildii, zaprosi na ts'a? nie mam mikrofonu.

Cofam moje pytanie, odpuszczam za brak fullscreena ...

Mój nick w grze Xemont jeśli ktoś ogarnięty mógłby mi dać jakieś rady dot tej gry.

Gdzie wpisać ten kluczyk z http://contest.mmosite.com/index.php/activity/sendkey/dragon_heart_open_beta_free_gift_pack_giveaway_event

@Xdemont gra wyszla dzis rano i nikt nie wue więcej niz Ty.

Ludzie czytajcie wcześniejsze posty!

Roi się od polaków, mam numer 1 w rankingu.

Zapraszam do gry ;)

Maniak, a ja w pracy siedzę. ;p Kim grasz i jak Ci się gra do tej pory?

Warrior, przed 19 zaczyna się GRIND