Pierwszy polski serwer Don't Starve Together

logo.png


Zapraszamy na pierwsze polskie forum fanów gier Don't Starve.



lightbulb.png

W celu zwiększenia popularności gry wśród polaków oraz rozwoju community serii Don't Starve w Polsce uruchamiamy forum, które miejmy nadzieję spełni swoją funkcję i pomoże nowicjuszom nie umrzeć z głodu.



lightbulb.png

Dodatkowo uruchomiliśmy pierwszy dedykowany polski serwer stojący na maszynie w Poznaniu, co powoduje niskie pingi i duży komfort gry. Serwer posiada 32 sloty, ale zasoby pozwalają na zwiększenie liczny slotów bądź uruchomienie kolejnego serwera, co miejmy nadzieję spotka się z pozytywnym odzewem.



lightbulb.png

Zwieńczeniem jest grupa na steam, która ma spełniać proste zadanie. Tym, którym nie chce się udzielać na wolno stojącym forum, dajemy możliwość udzielania się na forum grupy Steam.



lightbulb.png

Co prawda forum, jak i grupa świeci pustkami, ale jesteśmy pewni, że są w Polsce żarłoki, którzy chcą wspomóc rozwój community w Polsce.



lightbulb.png

Pozdrawiam, i zapraszam na :


Polskie Forum Don't Starve - dont.starve.pl


Polska grupa Don't Starve na Steam


Polski dedykowany serwer Don't Starve Together, który znajdziecie pod nazwą : PL # dont.starve.pl - Polskie Forum

Na pewno zagram u was.

Cieszę się :)

Jeśli masz propozycję rozwiązań / modów na serwer to zapraszam na forum.

Pozdrawiam

Szczerze to Dont starve znam tylko ze streamow ale jak najbardziej popieram taka inicjatywe :) Powodzenia panowie :)

Dzięki wielkie.

Jak nie będziesz miał co zrobić z zaskurniakiem, to polecam kupić.

Fajny klimat i wyśmienita grafika! Cieszy oczy :)

Zarejestrowałem się ale zalogować się nie mogę na forum. Na serwerze byłem i polecam, póki co tylko 3 dzień :P

Przyszedł link aktywacyjny na maila?

Tak, konto aktywowane ale po zalogowaniu nadal jestem niezalogowany ....

http://dont.starve.pl

Wyłącz stronę i wejdź w powyższy link.

Jeśli nie, to czyszczenie ciastek :(

--

Znalazłem przyczynę.

Problem nie będzie się powtarzał :)

konk1.png

Więcej pod adresem http://dont.starve.pl/thread-5.html

konk1.png

Więcej pod adresem http://dont.starve.pl/thread-5.html

logo.png


Zapraszamy na pierwsze polskie forum fanów gier Don't Starve.



lightbulb.png

W celu zwiększenia popularności gry wśród polaków oraz rozwoju community serii Don't Starve w Polsce uruchamiamy forum, które miejmy nadzieję spełni swoją funkcję i pomoże nowicjuszom nie umrzeć z głodu.



lightbulb.png

Dodatkowo uruchomiliśmy pierwszy dedykowany polski serwer stojący na maszynie w Poznaniu, co powoduje niskie pingi i duży komfort gry. Serwer posiada 32 sloty, ale zasoby pozwalają na zwiększenie liczny slotów bądź uruchomienie kolejnego serwera, co miejmy nadzieję spotka się z pozytywnym odzewem.



lightbulb.png

Zwieńczeniem jest grupa na steam, która ma spełniać proste zadanie. Tym, którym nie chce się udzielać na wolno stojącym forum, dajemy możliwość udzielania się na forum grupy Steam.



lightbulb.png

Co prawda forum, jak i grupa świeci pustkami, ale jesteśmy pewni, że są w Polsce żarłoki, którzy chcą wspomóc rozwój community w Polsce.



lightbulb.png

Pozdrawiam, i zapraszam na :


Polskie Forum Don't Starve - dont.starve.pl


Polska grupa Don't Starve na Steam


Polski dedykowany serwer Don't Starve Together, który znajdziecie pod nazwą : PL # dont.starve.pl - Polskie Forum