FF XIV-szukam graczy

Witam, poszukuję graczy do wspólnej gry w/w grę. Osobiście gram od jakiegoś czasu dopiero, ale gra już mnie wciągła na tyle, że chcialbym zebrać grupę do wspólnego progresowania i w ogóle zabawy(głównie pve, ale pvp też można coś robić jeżeli będzie zainteresowanie tym trybem). Serwer nie gra roli, aktualnie expie na moogle, ale w każdej chwili mogę zmienić. Grać mogę tankiem albo DRG.

Jestem człowiekiem pracującym, czas na granie mam najczęściej w godzinach popołudniowych tzn. ~16 do 24, w dni wolne więcej.

Wymagania to jedynie:

- 16+ z czasem na granie

-ts(mikrofon)

- zaangażowanie

Zainteresowanych proszę o pisanie w temacie

Pozdrawiam :)

Odświeżam.

Lekkie zmiany.

Serwer: Phoenix

Gram tankiem

Pozdrawiam

Ja wlasnie startuje na Moogle w gildii MIRAI. Wiec moze i Ty sie skusisz na powrot na Moogle? :)

Nie dzięki, pisałem tam w temacie, ale zostałem brzydko mówiąc "olany". Dodatkowo dostałem cynk na pw, że sama gildia jest słaba i z progressem u nich słabo. Zostanę na phoenixie. Jednak tobie życzę powodzenia i miłej gry.

Pozdrawiam :)

Witam, poszukuję graczy do wspólnej gry w/w grę. Osobiście gram od jakiegoś czasu dopiero, ale gra już mnie wciągła na tyle, że chcialbym zebrać grupę do wspólnego progresowania i w ogóle zabawy(głównie pve, ale pvp też można coś robić jeżeli będzie zainteresowanie tym trybem). Serwer nie gra roli, aktualnie expie na moogle, ale w każdej chwili mogę zmienić. Grać mogę tankiem albo DRG.

Jestem człowiekiem pracującym, czas na granie mam najczęściej w godzinach popołudniowych tzn. ~16 do 24, w dni wolne więcej.

Wymagania to jedynie:

- 16+ z czasem na granie

-ts(mikrofon)

- zaangażowanie

Zainteresowanych proszę o pisanie w temacie

Pozdrawiam :)