Aion?

Witam, szukam ludzi chetnych do rozpoczecia gre w Aiona na polskim serwerze. Grałem w aiona w 2014 przez chwile. obecnie sam nie mam w co grac (wow sie znudzil) chcialbym ogarnac ekipa do tej gry o ile w ogole ktos tam jeszcze gra :D Proszę o podanie tutaj swoich nicków itp,

Rownież dobrzeb bylo żeby chętne osoby posiadaly ts3 i sprawne mikro/sluchawki.

Właśnie pobieram Aiona, nigdy w niego nie gralem więc nie wiem czy przypadnie mi do gustu. Podaj swój nick na PW lub tutaj, to napisze jak pobiore.

Gramy na pl serwie po stronie elyo, ja osobiscie bede gral assassinem i bede dostepny dzis wieczorem, kazdy chetny proszony jest o napisanie na pw badz tutaj w temacie nick oraz klase postaci.

Chętnie zagram, myśle ze dps'em jakimś, nick jak tu.

Ps. Przydałby się jakiś ts

Czemu nie zagrać.

Myślałem, żeby wrócić do fajnego PvP a jak są ludzie to juz w ogóle ;3

Witam Jeżeli chodzi o aiona to polecam servery NA , gameforge to banda złodziei która liczy na dotę aby odblokować konto do trybu Veterana , gdzie na serverach NA nie ma różnicy niemal żadnej pomiedzy veteranem na eu a f2p na serverach NA pingi są niewiele większe odnośnie ts3 mogę udostępnić swojego opłacony 20 slotów przeciętnie używane jest w granicach 5-10 slotów w razie jakich kolwiek pytań zapraszam na PM lub GG na ogół niewidoczny

tez bym mógł ? ktoś da jakieś namiary ?

ja już nie gram w aiona :) sproboj kontaktowac sie z innymi albo po prostu napisz temat

Witam, szukam ludzi chetnych do rozpoczecia gre w Aiona na polskim serwerze. Grałem w aiona w 2014 przez chwile. obecnie sam nie mam w co grac (wow sie znudzil) chcialbym ogarnac ekipa do tej gry o ile w ogole ktos tam jeszcze gra :D Proszę o podanie tutaj swoich nicków itp,

Rownież dobrzeb bylo żeby chętne osoby posiadaly ts3 i sprawne mikro/sluchawki.