One Piece Online - nowe MMORPG w realiach One Piece

Są tutaj jacyś koneserzy tego wspaniałego anime ? Bo własnie wyszło pełnokrwiste MMORPG w świecie One Piece. Nie obawiajcie się, nie jest to kolejna turówka, system walki jest dynamiczny i odbywa się w czasie rzeczywistym. Gra oferuje system partnerów, czyli coś jak system petów, tylko zamiast tych do naszej dyspozycji mamy wszystkie postacie ze świata One Piece, w tym brygade Słomianych :D Oczywiście brakuje temu do produkcji jak np Dragon Ball Online, no ale o takim One Piece MMORPG możemy narazie tylko pomarzyć.

Gameplay z One Piece Online: https://www.youtube.com/watch?v=zttajQ71My0

To mi przypomina jedną grę via www o Naruto. Ta gra wygląda identycznie tyle że jest osadzona w świecie One Piece.

Za takie profanacje swietnych anime jak bleach czy tu one piece powinien twórca kopa w dupe dostać.

Kolejne multikonto użytkownika KaC2Y. Ten temat też ma link do tego kanału http://mmorpg.org.pl/forum/topic/67402-one-piece-movie-3d-world-red-napisy-eng-2014/

Co do tematu - jakie anime, taka gra.

Ta gra to straszny crap, grałem w to z miesiac temu na cbt. Fajna przez pierwsze 2-3 dni a potem staje sie monotonna, wychadza rozne niedociagniecia. System walki pve przypomina troche tower defense - jest odcinek drogi przez ktory przewijaja sie kolejne fale wrogow a ty i twoi towarzysze musicie nie dopuscic zeby przeciwnicy doszli do twojej flagi na poczatku mapy i zabrali ci 10 zyc czy jak to sie tam nazywalo. Gra wyglada dosyc ladnie, niby duzo postaci do zrekrutowania problem w tym, ze maja bardzo malo zroznicowane skille pod wzglegem dmg i debuffow, za to roznia sie animacjami przez co ogladajac gameplaye mozna odniesc mylne wrazenie, ze tak nie jest. Przez to nie ma w tej grze zadnej taktyki na pve bo wszystkie postaci sa zgrupsza identyczne. Troche inaczej sprawa ma sie na pvp tu walka jest bodajze 5vs5 i jest system w stylu mele bije magic, magic bije ranged, ranged bije mele tylko inaczej sie nazywaja poszczegolne typy jednestok, nie pamietem juz jak. Cala walka jest automatyczna i jedynie mozna ustawic formacje przed walka tak aby nasze jednostki mogły wykorzystac slabosci jednostek wroga co powoduje ze my jako atakujacy zawsze mamy przewage. Poza tym mamy tu standardowe mechaniki z innych gier www: pet ktory moze evoluowac i dodaje jakies tam bonusy, rozne tier'y postaci(biale, niebieskie, fioletower, czerwone itp), karczme gdzie mozna rekrutowac postaci za uzbierane punkty i tak dalej...jednym słowem nic nowego tu nie ma. Do tego jak w wiekszosci www item shop p2w i chyba 16 lvl vipow...

Sam sie polasilem zeby w to pograc bo lubie one piece ale zmarnowlem tylko tydzien czasu :P

Jaki znowu KaC2Y ? Nie rób mi tutaj offtopu, dałem link do video takiego jakiego znalazłem...

Gra gówniana, a ty zaraz otrzymasz bana.

Pozdrawiam.

poza klimatem One Piece ta gra jets zwyklym przegladarkowym p2w crapem nastawionym na wyciaganie kasy, gdzie uzytkownik f2p nic moe osiagnie poza wlasna satysfakcja, ale chyba o to wlasnie chodzi?:D

Są tutaj jacyś koneserzy tego wspaniałego anime ? Bo własnie wyszło pełnokrwiste MMORPG w świecie One Piece. Nie obawiajcie się, nie jest to kolejna turówka, system walki jest dynamiczny i odbywa się w czasie rzeczywistym. Gra oferuje system partnerów, czyli coś jak system petów, tylko zamiast tych do naszej dyspozycji mamy wszystkie postacie ze świata One Piece, w tym brygade Słomianych :D Oczywiście brakuje temu do produkcji jak np Dragon Ball Online, no ale o takim One Piece MMORPG możemy narazie tylko pomarzyć.

Gameplay z One Piece Online: https://www.youtube.com/watch?v=zttajQ71My0