Szukam anime

Witam.

Szukam anime typu ecchi/romans/harem/akcja/horror/postapokaliptyczne.

Jeżeli ma to być harem to ma być śmieszny.

Jeżeli romans to ma być mocny (i główny bohater ma nie być słaby).

ecchi i akcja żeby była pomieszana z romansem bądź haremem.

Horror poprosiłbym jakiś w stylu "another".

Moja lista anime: http://www.anime-planet.com/users/Arraragi/anime ( żeby nie podawać anime które już obejrzałem ).

Mam nadzieje że znajdzie się coś fajnego :)

warn_ico.png
Warn za wulgaryzm. - Might

dałem przecież magiczne "*" ehh...

@Edit.

Większość niżej podanych anime już obejrzałem a resztę na chwilę obecną zostawię.

Macie może jeszcze jakieś pomysły?

Shiki jeśli chodzi o horror, a to przyjemna komedia Hataraku Maou-sama!.

Nie widzę u Cb na liście 2 sezonu Seitokai Yakuindomo ^^

----

Z rozwalających haremówek to widzę że brakuje też NouCome'a :D

-----

Dodaje jeszcze Isekai no Seikishi Monogatari

------

I Haiyroe! Nyaruko-san

-------

Do akcji + romans polecam Eurek'e Seven

--------

Ostra komedia + trochę wątku romantycznego -> Baka to Test to Shoukanjuu

---------

Plus polecam Angel Beat's i Kyoukaisenjou no Horizon

^ Mam nadzieję że chociaż jedno z nich się spodoba ;) Poza tym szacunek za taką rozbudowaną listę ^^ 246 obejrzanych? U mnie dopiero 187 :x

@Hucbert w sumie i tak miałem się za to zabrać więc obejrzę za kilka dni.

@Kaitokun

Seitokai jakoś mnie bardziej nie ciągnie.1 sezon nie był zły ale... nie to jednak nie to.

Ore No Nounai Sentakushi ga... ZA DŁUGIE ABY PISAĆ XD - obejrzę bo fajnie się zapowiada :)

Isekai no Seikishi Monogatari może kiedy indziej

Haiyroe! Nyaruko-san obejrze

Eurek'e Seven kiedy indziej

Baka to Test to Shoukanjuu Od tego zacznę :)

Angel beat's obejrzałem właśnie

Kyoukaisenjou no Horizon kiedy indziej :)

Dzięki serdecznie za propozycje!

Z postapo polecam Texhnolyze, Ergo Proxy, a z romansow White Album 2(jeden z lepszych trójkątów romantycznych jakie widziałem), Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora, Paradise Kiss, Nodame Cantabile, True Tears. Horrory to Monster, jak ktoś napisał shiki.

@Mefisto no prob ;) Polecam się na przyszłość :P Co do Baka - naprawdę jako komedia zamiata :) Plus są 2 sezony :P Od razu uprzedzam że dla ciągłości trzeba obejrzeć 1 sezon -> 2 ovki -> 2 sezon :)

Śmiało obejrzyj baka test, szczęka mnie bolała od tego, genialny był ten koleżka głównego bohatera(imienia nie pamiętam, bo głównie nazywano go ksywką).

@Refresh.

oraz

Ja mogę polecić od siebie:

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - świetna komedia łamiąca schematy z romansem w tle. Gorąco polecam.

Mahouka Koukou no Rettousei - Jeśli chcesz oglądnąć niesłabego bohatera to Tatsuya jest idealny (jbc. z gatunku to shounen)

Oda Nobuna no Yabou - "Historyczna" haremówka z lekkim roamnsem (tj. Gościu z przyszłości trafia do przeszłości (w trakcie rozbicia dzielnicowego Japonii).

Shingeki no Bahamut: Genesis - Przygodówka fantasy z świetnym głównym bohaterem, polecam, chociaż cudów nie oczekuj ;p

Sora no Otoshimono (+ Forte (2nd sezon) - Ecchi, komedia i lekki romans z zboczonym głównym bohaterem. Efekt całości - wyszło całkiem dobrze.

Suisei no Gargantia - Przyszłość post apokaliptyczna, człowiek z kosmosu trafia na "legendarną" Ziemie. Poznaje różnice kultur jak i inny stosunek od życia.

Tokyo Ravens - Shounen z wątkiem romantycznym. Niewątpliwie sporo akcji jak i różnorodność w miarę ciekawych postaci występujących w ów anime.

Blood Lad - Komedia romantyczna, można obejrzeć, ale jakoś ponad poziom przeciętności się nie wybija.

Akuma no Riddle - Jak chcesz lekkie yuri i sporo akcji to polecam. 12 zabójczyń, 1 cel-dziewczyna oraz jej obrończyni. Wykonanie mogłoby być lepsze, ale jest jak jest. Nic się nie stanie jeśli zignorujesz ten tytuł ;p

@Edit: Sorry, że podałem już obejrzane przez Ciebie, ale jak przeglądałem twoją listę to w/w nie zauważyłem wpisanych.

@Xaven Podałeś kilka anime które już obejrzałem, listę anime podałem na górze.

Obejrzę od Ciebie Sora no Otoshimono oraz Suisei no Gargantia. Kilka pominę bo jakoś mi na chwilę obecną nie podchodzą.

@VorFeed

Umm... Domyślam się że chodzi o anime z tych amv. Sorki ale to nie to czego szukam.

Dzięki za propozycje aczkolwiek coś jeszcze bym chętnie obejrzał ;d

Łap nieźle się uśmiałem przy tej komedii Danshi Koukousei no Nichijou, resztę godnych polecenia jak na razie masz już za sobą.

Witam.

Szukam anime typu ecchi/romans/harem/akcja/horror/postapokaliptyczne.

Jeżeli ma to być harem to ma być śmieszny.

Jeżeli romans to ma być mocny (i główny bohater ma nie być słaby).

ecchi i akcja żeby była pomieszana z romansem bądź haremem.

Horror poprosiłbym jakiś w stylu "another".

Moja lista anime: http://www.anime-planet.com/users/Arraragi/anime ( żeby nie podawać anime które już obejrzałem ).

Mam nadzieje że znajdzie się coś fajnego :)

warn_ico.png
Warn za wulgaryzm. - Might

dałem przecież magiczne "*" ehh...

@Edit.

Większość niżej podanych anime już obejrzałem a resztę na chwilę obecną zostawię.

Macie może jeszcze jakieś pomysły?