Drakensang p2w?

Tak jak w temacie ;d Chcę zacząć grać, ale nwm jak to obecnie z tym jest.

Dawno nie grałem, ale o ile się dużo nie zmieniło to tak. Walutę IS i kryształy do identyfikacji możesz zdobyć z potworów, ale mowa tu o niewielkich ilościach, a szansa że wyleci Ci coś z dobrymi statystykami jest niska, więc musisz dopłacić żeby w końcu coś dobrego trafić. Do tego dochodzą esencje i ekwipunek, który możesz kupić za $$$. Nie można handlować z innymi graczami, ponieważ zmniejszyłoby to zyski wydawcy oraz P2W.

W sumie czego się spodziewać po grze od Bigpoint, to taki Gameforge via www.

Tak jest tam P2W i to pelna geba. Nie placisz nie masz szans z placoncymi. Praktycznie prawie wszytsko jest tam za walute IS nawet system ulepszen przedmiotow.

Nie graj w to :c jedne z 'lepszych' p2w.

Popieram panów wyżej, bez płacenia nie masz szans. Pytanie, po co grać w ten crap, jak można pobrać PoE.

ehhh sluchaj sie tych ludzi wyżej a nie pograsz w nic ... w drakensangu na ta chwile P2W jest takie że plecak troszke trudniej zdobyć nie wydajac kasy lecz cala pierwsza strona wystarcza plus MM zbiera sie teraz wlasnie głównie pod plecak, nie ma już KP można itemki od razu identyfikowac, eski nie daja przewagi w PvP nie ma tez itemkow w IS a jak znajdziesz jakies to taka kupa że szok bo na starych bonach sa, potiony dropia jak oszalale oraz MM leca na miedzyświatach w duzych ilościach.

w drakensangu BYŁO P2W ogromne ale od momentu zniesienia KP i poprawienia dropu [ całego ] już go nie ma i nie będzie plus z patcha na patch gra ma coraz wiekszy content i ludzi a jak są ludzie to znaczy że da się grać bez wydawania kasy, bigboint przejrzało na oczy co widać bardzo dobrze właśnie po drakensangu. Teraz czekamy na mega patcha z 50lvl i nowymi mapami oraz bosami maja być też jakieś nowe misje endgamowe plus 2 niespodzianki co sprawia że wszyscy na to czekaja ^^

A dla tych co powiedzą a co z itemkami ludzie co płaca maja większą szanse na legende ... odpowiem i co z tego że mają większą szanse na LEGENDE jak to itemki setowe są tylko na topie na tą chwile sety jakie sie liczą są 3 z mobkow ... 2 z eventów oraz 1 od szanowanego goblinka i tego nie zdobędzie się nawet płacąc miliardy kaski.

Więc jezeli gra ci się spodobała graj smiało, plus polecam odwiedzić forum drakensanga i zapytać się czy warto ludzie potwierdzą to co napisałem i taka rada na przyszłość na tym forum nie pyta się czy warto zagrać w jakąś gre oraz nie zbiera się tutaj ekipy bo pełno tu troli oraz osób ja wiem najlepiej mimo iż nic nie wiem, a jak sie zbiera jakąś ekipe to po góra 4 dniach w poscie widać wpis że już nie grają ... powodzenia w grze jeżeli będziesz grał i chciał lepiej ogarnąć gre napisz a na pewno odpisze.

Po czytaniu kolejno wszystkich komentarzy miałem już odpuścić, ale twoja wypowiedź mnie jakoś poruszyła. - myślę iż chyba jednak warto poświęcić tej grze więcej niż 10 minut, a jeśli trafi się p2w to najwyżej zrezygnuję, tyle.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :D

Kiedyś ta gra była bardzo p2w. Aktualnie trochę się to zmieniło, sporo rzeczy które były tylko za mroczne lub z kontem premium są już za free(np. indentyfikacja).

nawet nie troche ale praktycznie o 180 stopi do tego gra mocno się rozwija ostatnio dowiedzieliśmy się że będzie dodana nowa postać [ z ich "opisu" można wywnioskować ze cos ala suport da bufa/debufa i takie tam lecz dokladnego infa nie ma ]oraz rozbudowanie pvp oraz bractw w tym i bractwo vs bractwo plus krążą też coraz głosniej plotki że mają wprowadzić handel na zasadzie AH lecz nie wiadomo jaki będzie miało to system oraz czy faktycznie bedzie mozna sprzedawać itemki jednak to tylko ploteczka która głosno obija się o uszy bo na tą chwile oficjalnego ani nawet nieoficjalnego infa nie ma mimo ze podali juz prawie cały plan rozwijania gry jezeli chodzi o ten rok.

@Edit Ehh jakiś lag i 2x poszlo prosze o kasacje

Masz tuaj mój filmik z darkensang. Zero dotacji a jakoś daje radę... Ogólnie polecam grę kto się stara i farmi itemki ma szanse ze wszystkimi.

https://www.youtube.com/watch?v=PWNYtKSkPcE

jw.
Ta gra to już nie jest to. co kiedyś. Rozgrywka jest baardzo przyjemna, wiadomo, bez płacenia idzie wolniej, ale wszystko się da. Poza tym, masz promocje na początku, gdzie kupisz kilka tysięcy MM za 8 zł (80% zniżki). Za te 8 zł rozbudujesz mocno plecak i w zasadzie nic więcej do szczęścia i dobrej zabawy nie jest potrzebne.

także polecam gra się przyjemnie nawet bez płacenia :)

Aż ciężko uwierzyć w to co czytam, że gra się zmieniła co do p2w. Jednak w moim przypadku za późno, zraziłem się do tej gry tak mocno że nie zamierzam do niej wrócić choćby mi płacili. Do tej pory gdy słyszę lub przeczytam nazwę tej gry przypomina mi się perfidne p2w z wręcz złodziejskimi metodami wydawcy, odradzam ci tę grę nie dlatego że jest kiepska bo potrafi wciągnąć a po to aby nie dolewać do koryta tym świniom odpowiadającym za grę. I jeśli coś się zmieniło to dlatego że tracili graczy zrażonych p2w.

Tak jak w temacie ;d Chcę zacząć grać, ale nwm jak to obecnie z tym jest.