Poszukiwane anime dla nowicjusza!

Witam was bardzo serdecznie. Chciałbym od was uzyskać propozycje na temat anime. Obejrzałem na razie tylko dwa. No Game No Life oraz Sword Art Online. Chciałbym coś podobnego do SAO.

Log Horizon, seria Fate

Log Horizon, seria Fate

Wow bardzo szybka odpowiedź. ;d Zastanawiałem się w sumie nad Log Horizon i myślę, że jeszcze dzisiaj zobaczę ten tytuł. Dzięki za odpowiedź. Czekam na kolejne.

Może One Piece? :)

podobne do sao to accel world

podobne do sao to accel world

Właśnie słyszałem, że Accel World jest podobny do SAO, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. :/ Teraz oglądam pierwszy odcinek Log Horizon i jest całkiem niezłe.

tylko i wylacznie DEATH NOTE hehe :D Po obejrzeniu bedziesz mial zarys czym sa za***iste anime, a znajdziesz ich o wiele wiecej ;p

tylko i wylacznie DEATH NOTE hehe Po obejrzeniu bedziesz mial zarys czym sa za***iste anime, a znajdziesz ich o wiele wiecej ;p

Wiele dobrego słyszałem o Death Note. Spokojnie mam go na liście anime do obejrzenia. :L

Btoom

Log Horizon jest o podobnej tematyce, ale fabula jest ciekawsza i dotyczy bardziej społecznych aspektów gier MMO. Większe podobieństwo znajdziesz w serii .hack//sign. Shouneny ogolem są łatwe do przetrawienia ale taki Death Note ma tyle samo fanow jak wrogów i nie polecam na początek.

Log Horizon jest o podobnej tematyce, ale fabula jest ciekawsza i dotyczy bardziej społecznych aspektów gier MMO. Większe podobieństwo znajdziesz w serii .hack//sign. Shouneny ogolem są łatwe do przetrawienia ale taki Death Note ma tyle samo fanow jak wrogów i nie polecam na początek.

Widzę, że jesteś bardziej obeznany w tematyce anime niżeli ja. Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego nie polecasz Death Note? Fabuła niezrozumiała? Mało akcji? Możesz to wyjaśnić, bo jestem zielony w tym temacie? ;d

Witam was bardzo serdecznie. Chciałbym od was uzyskać propozycje na temat anime. Obejrzałem na razie tylko dwa. No Game No Life oraz Sword Art Online. Chciałbym coś podobnego do SAO.

Z Anime o mmo jest ciężko masz w sumie SAO, Log Horizon i już stary Hack sign. Jako, że jesteś nowicjuszem jeśli chodzi o anime to polecam takie perełki jak Death Note, Full metal alchemist brotherhood, Higashi no Eden, Berserk (wersje pełnometrażowe), Ninja Scroll, Trigun, Clannad, Afro Samurai, Toradora!, Legend of the legendary heroes, a z tasiemców to tylko Bleacha. Jest naprawdę masa fajnych tytułów w różnych gatunkach. Wiadomo każdy ma inny gust ale daj szanse niektórym z tych podanych przeze mnie coś na pewno przypadnie ci do gustu. Nie jestem w stanie oczywiście wypisać wszystkich "kozaków" ale dostaniesz pewnie jeszcze masę podpowiedzi od innych tak więc nic tylko oglądać (=

PS. też jestem ciekaw czemu nie polecasz mu Death Nota, sam napisałeś, ze ma tylu fanów co wrogów więc pozwól mu ocenić samemu.

Z Anime o mmo jest ciężko masz w sumie SAO, Log Horizon i już stary Hack sign. Jako, że jesteś nowicjuszem jeśli chodzi o anime to polecam takie perełki jak Death Note, Full metal alchemist brotherhood, Higashi no Eden, Berserk (wersje pełnometrażowe), Ninja Scroll, Trigun, Clannad, Afro Samurai, Toradora!, Legend of the legendary heroes, a z tasiemców to tylko Bleacha. Jest naprawdę masa fajnych tytułów w różnych gatunkach. Wiadomo każdy ma inny gust ale daj szanse niektórym z tych tytułów gwarantuję, że któryś przyciągnie twoją uwagę. Nie jestem w stanie oczywiście wypisać wszystkich "kozaków" ale dostaniesz pewnie jeszcze masę podpowiedzi od innych tak więc nic tylko oglądać (=PS. też jestem ciekaw czemu nie polecasz mu Death Nota, sam napisałeś, ze ma tylu fanów co wrogów więc pozwól mu ocenić samemu.

Oczywiście, że dam szansę. W szkole roznosili gazetkę szkolną i była tam recenzja full metal alchemist więc za pewne looknę to anime. Po prostu szukam zastępczego anime w oczekiwaniu na trzecią serię SAO. Dziękuję za Twoje propozycje.

Guilty Crown.

Bardzo podobne do NGNL oraz SAO.

Poprzednicy podali więc się tylko podepnę, Log Horizon.

Tylko do tego musisz podchodzić z dystansem. W LH bardziej chodzi o strategię i przemyślenie sytuacji a w SAO o generalny roz... nie nie nie już nie jednego warna dostałem nawet za "*" (upierdliwy anonimowy administrator).

Polecam również zobaczyć anime Btoom! Powinno podejść Twojej osobie.

Guilty Crown.Bardzo podobne do NGNL oraz SAO.Poprzednicy podali więc się tylko podepnę, Log Horizon.Tylko do tego musisz podchodzić z dystansem. W LH bardziej chodzi o strategię i przemyślenie sytuacji a w SAO o generalny roz... nie nie nie już nie jednego warna dostałem nawet za "*" (upierdliwy anonimowy administrator).Polecam również zobaczyć anime Btoom! Powinno podejść Twojej osobie.

Właśnie jestem podczas oglądania 3 odcinka LH i masz rację, walka jest zupełnie inna niż w SAO, ale to mi nie przeszkadza. Widzę, że Btoom! padło tu już kilka razy więc zobaczę co z tego będzie. Guilty Crown pierwsze słyszę, ale zobaczę co z tego wyjdzie. Dzięki za propozycje.

Oczywiście, że dam szansę. W szkole roznosili gazetkę szkolną i była tam recenzja full metal alchemist więc za pewne looknę to anime. Po prostu szukam zastępczego anime w oczekiwaniu na trzecią serię SAO. Dziękuję za Twoje propozycje.

A to będzie 3 sezon SAO ? masz jakieś informacje na ten temat ?

jak zaczynałem o często gęsto kierowałem się różnego rodzaju amvkami

A to będzie 3 sezon SAO ? masz jakieś informacje na ten temat ?

Tak, informacja którą zaraz przeczytasz została napisane rok temu.

"Uprzedzam wszelkie pytania o kolejne serie - tak, anime będzie kontynuowane, to jeszcze nie koniec przygód Kirita

i reszty paczki. Kontynuacji, czyli sagi Alicization, należy spodziewać się za około 1-2 lata. Ponadto w międzyczasie powinno pojawić się kilka odcinków specjalnych, więc zachęcam do wracania na stronę."

Czyli, że może w tym roku lub następnym będzie 3 seria. :)

Shingeki no Bahamut: Genesis (anime na podstawie gry karcianej)

Mi kumpel w tych temetach polecił serię .hack niestety jeszcze jest przede mną, więc nie mogę powiedzieć na ile jest dobra.