Link Realms

Witam, zauważyłem iż dziś w nocy, bądź też jutro, startuje OBT Link Realms, pomyślałem że można by zebrać jakąś ekipę, do gry, sam osobiście jestem zielony, ale razem zawsze można to jakoś ogarnąć, jeśli chodzi o komunikację, niestety nie posiadam TS, ale o tym później, na razie chciałbym się zorientować, czy znalazła by się jakaś większa grupka, do pogrania. =)

A nie przypadkiem CBT?

Przynajmniej Guru pisał że w piątek 21:00 startuje CBT.

Grałem kiedyś. Nawet dostałem na maila powiadomienie, że gra ponownie rusza. Całkiem spoko klimaty i pomocni ludzie. Mogę zagrać jak zbierze się kilka osób. Solo, czy tam w 2-3 osoby nie ma sensu.

W forumowym kalendarzu testów, jest napisane OBT, jeśli to błąd to wypadałoby to poprawić =P

Ja mogę zagrać na OBT czyli bez resetu postaci. Jeśli to jest CBT to jeszcze nie wbijam.

także mogę zagrać:) ts przędziesz jest forumowy

Ja będę grał, ale raczej solo bo nie mam za dużo czasu na umawianie się na jakieś wypady itp.

Od nikogo nie wymagam gry w tych samych godzinach czy coś (@up), chodzi o to, by podczas gry mieć się do kogo odezwać, bądź spytać się kogoś o coś, zależy mi głównie na tym, by w nocy, zamiast siedzieć i gapić się w monitor(na przykład), porozmawiać zarówno na temat gry, jak i na luźne tematy, oczywiście nie wykluczam wspólnych wypraw na bosy, czy co tam w grze spotkamy(jeszcze nie miałem okazji zagrać, więc nie bardzo wiem) <3

________________________________

Edit:

Hmmm... Wstępnie były by 3/4 osoby, będę starał się na bieżąco informować, nowych chętnych, oraz, czy w końcu jest to OBT czy CBT.

Jak przypomnę sobie moje passy to możecie się do mnie odezwać jeśli będę biegał. Jak coś dam znać jutro (jak będą testy)

Właśnie wbiłem. A się pozmieniało i to mocno. Khurt Kahrjiir jakby ktoś coś.

W piątek OBT a ja mogę teraz grać chyba jestem w CBT

Czyli jutrzejsza OBT to potwierdzone info, czy forum mnie trolluje? xDD

Jak przypomnę sobie moje passy to możecie się do mnie odezwać jeśli będę biegał. Jak coś dam znać jutro (jak będą testy)Właśnie wbiłem. A się pozmieniało i to mocno. Khurt Kahrjiir jakby ktoś coś.

tez będę grał, trampek daj mi znać na steam jak będziesz grał

Czy jest ktoś kto ma dostęp do gry, a nie będzie grał? Jestem starym graczem UO i wiem, że to są moje klimaty. Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi ofiarować swój klucz..Pozdrawiam

To jest jakaś ekipa? Mogę pograć na starym servie. Logowałem się i widzę, że nawet pozostałości eq są.

Nie wiem jak pozostał, ale ja niestety nie mam dostępu... =/

Witam, zauważyłem iż dziś w nocy, bądź też jutro, startuje OBT Link Realms, pomyślałem że można by zebrać jakąś ekipę, do gry, sam osobiście jestem zielony, ale razem zawsze można to jakoś ogarnąć, jeśli chodzi o komunikację, niestety nie posiadam TS, ale o tym później, na razie chciałbym się zorientować, czy znalazła by się jakaś większa grupka, do pogrania. =)