Pomoc dla nowego

Witam.

Aktualnie posiadam 66 lv - Ranger ( Tornado ) Gear - słaby.

Przeszedłem wszystkie poziomy trudności w okresie 3 dni, bez zbędnego wysiłku..

Poszukuje ludzi do wspólnej gry, wyjaśnienia wszelkich aspektów craftu - dorobienia się, poprawienia wydajności mojej postaci ...

Do całości dołączam również chęć dołączenia do gildi - w celu wspólnej zabawy / expa / loota.

Wiek 21 lat, aktywny dość często :)

Krótko zwięźle i na temat :)

Trollom dziękuje za posty .

Standard czy Hardcore?

podaj ligę, nick i można grać :D

Blidish - Standard.

Gram 4 dzień... także to logiczne, że standard -.-

No nie do końca logiczne, bo ja od samego startu w PoE grałem tylko hardcore... :P
15 rangerów później w końcu zrozumiałem co budować, ale było warto. Emocje bez porównania większe niż na standardzie.

Co do samego craftu, poczytaj na stronach poświęconych PoE, mają na ogół tabelki z rozpisanym craftingiem. Mi to bardzo pomogło

Siema ,ja gram dosyć długo już od closed bety , teraz gram witchem , 83 lvl , ogarnięte mam wszystko w tej grze xD więc jak by co piszcie ci którzy potrzebujecie pomocy ;D

Imgunadie > Standard league ^^

na hc tez mam troche śmieci ale skończyłem przygode gdy odkryłem że najlepsze buildy lekko laguja i latwo paśc :D


Witam.

Aktualnie posiadam 66 lv - Ranger ( Tornado ) Gear - słaby.

Przeszedłem wszystkie poziomy trudności w okresie 3 dni, bez zbędnego wysiłku..

Poszukuje ludzi do wspólnej gry, wyjaśnienia wszelkich aspektów craftu - dorobienia się, poprawienia wydajności mojej postaci ...

Do całości dołączam również chęć dołączenia do gildi - w celu wspólnej zabawy / expa / loota.

Wiek 21 lat, aktywny dość często :)

Krótko zwięźle i na temat :)

Trollom dziękuje za posty .