Budowanie postaci - build system

Siemka,

Gra zakupiona, zainstalowana, wstepnie potestowana. Czekam na wieksza ekipe i przejscie na b2p (wieksza populacja). Do rzeczy. Ciekawi mnie bardzo system rozwoju postaci. Czy gra ma narzucone buildy na dana klase postaci typu must have bo bez tego nie dam rady, czy mam wolna reke i moge stworzyc cos swojego unikatowego? Zauwazylem ze mamy skille z podanej subklasy jak i z broni ktorych uzywamy. Jak prawidlowo rozwijac postac? Ktore skille sa przydatne? Glownie interesuje mnie stworzenie lucznika/technologa lub barba 2h sword melee. Chcialbym aby temat sie rozwinal i byl typowym poradnikiem co pomozr mi i innym uzytkownikom.

Aktualnie większość buildów jest pod magice (destro lub resto staff) i korzystają ze skilli klasowych, po patchu 1.6 buildy staminowe staną się równie korzystne. A przynajmniej tak słyszałem.

Dokładnie, na dzień dzisiejszy skille używające magie zamiast staminy są bardziej opłacalne. Ale wydaje mi się że możesz tworzyć postać tak jak chcesz. Light armor+ 2h czy heavy armor z kosturem xd To jest najlepsze że skillujesz co chcesz, i nikt ci nie zarzuca z góry buildów innych graczy.

Po pathu beda nowe bildy nowy styl gry a path za doslownie kilka dni wchodzi na servery, jak to okreslil zeni "w pierwszym tygodniu marca" czyli Niedziele poniedzialek wtroek itp. Wiec w skrocie obecny bildy diametralnie sie zmienia. Koniec

Czyli w Teso jest mozliwe zrobic np battle mage? 2h staff + heavy armor lub 2h sword + light armor? A sa skille co nakladaja np efekt ognia na dana bron?

Jest mozliwosc zrobienia maga w heavy ale moim zdaniem predzej bedzie to mialo racje bytu w zblizajacym sie dodatku, ja np biegajac na pve dpsem biegam 7czesc light z 2h staffem a na pvp biegam 5 czesci heavy 2 light, raczej w tej grze chodzi o mieszanie roznych czesci setow ze soba nawet tank nosi troche lighta lub med dla magicki/staminy (lepszego regenu lub czegos innego)

Tak kilka klas ma skille ktore nakladaja jakis efekt czasow na bron ale mozna cos podobnego zrobic poprzez nalozenie enchantu na bron.

Siemka,

Gra zakupiona, zainstalowana, wstepnie potestowana. Czekam na wieksza ekipe i przejscie na b2p (wieksza populacja). Do rzeczy. Ciekawi mnie bardzo system rozwoju postaci. Czy gra ma narzucone buildy na dana klase postaci typu must have bo bez tego nie dam rady, czy mam wolna reke i moge stworzyc cos swojego unikatowego? Zauwazylem ze mamy skille z podanej subklasy jak i z broni ktorych uzywamy. Jak prawidlowo rozwijac postac? Ktore skille sa przydatne? Glownie interesuje mnie stworzenie lucznika/technologa lub barba 2h sword melee. Chcialbym aby temat sie rozwinal i byl typowym poradnikiem co pomozr mi i innym uzytkownikom.