Szukam gracza League of Legends. [DuoRankeds]

Można usunąć temat.

masz srednio 10 zgonow na gre i twierdzisz, ze "uposledzone dzieci" nie pozwalaja Ci wyjsc z brazu? xD

Powiem tak . Mimo ze tak sie rozpisales nikogo nie znajdziesz do duoQ. Z bronzu wychodzi sie na soloq z zamknietymi oczami. Praktycznie wystarczy wykazac odrobine umiejetnosci i juz wygrywasz gry.

Nie znajdziesz wspracia na forach placzac o team etc. Nikogo to nie obchodzi :)

masz srednio 10 zgonow na gre i twierdzisz, ze "uposledzone dzieci" nie pozwalaja Ci wyjsc z brazu? xD

Zobacz typowego "bronza| z którym w ostatnim czasie przyszło mi grać- http://eune.op.gg/summoner/userName=SinGarra

Takich jak on wiele, wiele więcej.

Ja, przynajmniej oprócz tych 10 zgonów na grę, mam 15 zabójstw na grę.

Powiem tak . Mimo ze tak sie rozpisales nikogo nie znajdziesz do duoQ. Z bronzu wychodzi sie na soloq z zamknietymi oczami. Praktycznie wystarczy wykazac odrobine umiejetnosci i juz wygrywasz gry.Nie znajdziesz wspracia na forach placzac o team etc. Nikogo to nie obchodzi

Dla mnie to nie problem wykazać trochę umiejętności, powiedz mi raczej jak zmusić do tego graczy z twojego teamu.

Im nawet nie zależy na wygranej, oni grają rankeda dla zabawy, chyba tylko po to aby wk***ić tych którym zależy na wygranej i wyjściu z tej posranej ligi. W Smite jakoś nigdy nie spotkałem się z typkami tego pokroju, może dlatego że tam Brąz przeskoczyłem, kto wie co jest w niższej lidze, może jest tak samo ? Po za tym jak napisałem, nie jestem jakimś mega dobry graczem, jestem przeciętny, uważam jednak że Brąz to nie liga dla mnie.

.

Wpadłeś do brązu dlatego, że na niego zasługujesz. Nie możesz wyjść, nie przez swoich graczy tylko przez samego siebie. Zmień nastawienie, skup się na analizowaniu swoich błędów, przestań narzekać na swoją drużynę... Patrze na Twoje statystyki i widzę 100 minionów, 0.89% wieży na grę... Cele gry są najważniejsze, tak samo jak wizja.

Można usunąć temat.