Screenshot - 4story
Wymagania sprzętowe:
Procesor 2.4 GHZ, 512 RAM, grafika 128 MB, 3 GB na HDD
Rozmiar Klienta:
1283
Ocena gry: 3.0 / 5 (292 głosów)

Gra, w której interfejs, grafika i wiele innych rzeczy pochodzą z innej gry, już wiecie jakiej? Tak, tak World of Warcraft. Zostawmy tę kwestię na bok i przyjrzyjmy się bliżej grze. Podałem tutaj dwie wersje tej gry z kilku powodów. Po pierwsze global 4story zablokuje IP dla graczy z Europy po tym jak wystartuje europejska wersja tej gry. Zapytacie zaraz to po co podałeś dwie strony tej samej gry. Ano po to, że druga z prezentowanych 4story to wersja dla nas, dla graczy ze Starego Kontynentu. Paradoks? Nie. Niemiecka wersja jest od początku do końca wydana w języku naszych zachodnich sąsiadów. A kto by chciał grać, nie rozumiejąc nic. Oczywiście w germańskiej wersji doświadczysz mniejszych lagów i "ludzkich" godzin wojen i eventów. Jednak przynajmniej dla mnie i jak sądzę dla większości z was język niemiecki jest przeszkodą, więc póki nie wyjdzie wersja europejska trzeba grać na wersji globalnej. Nie zmienia to jednak faktu, że wersje nie różnią się od siebie niczym z wyjątkiem bariery językowej.

W grze dostępne są 3 rasy podzielone na 6 klas. Ludzie, bestie i wrózki, a zostać możemy Wojownikiem, Assasinem, Łucznikiem, Magiem, Priestem i Summonerem. I teraz uwaga, ze względu na posiadane atrybuty początkowe każda z postaci będzie najlepsza tylko w dwóch klasach. Dajmy na to człowiek będzie idealny jako łucznik i assasin, ze względu na swój przyrost dexterity i strenght, jednak będzie marnym magiem i priestem. Bestia idealnie będzie się nadawała na wojownika, zaś wróżka zostanie wspaniałym magiem, priestem i summonerem. Na początku oprócz rasy i specjalizacji wybieramy jedno z dwóch królestw, które do końca gry będziemy reprezentować. Różnią się one lokacjami i środowiskiem. Gdy zdecydujesz się zagrać w 4story przygotuj się na dłuuuuugi i czasochłonny GRIND. O ile do 10 poziomu jakoś leci, pożniej expienie solo to czysta katorga. Najlepiej znależć sobie szybko dobrą gildię i party i delektować się grą. Polecam fanom WOW-a, i dla których grind nie jest przeszkodą.

Dodał: guru


Dodał: |

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

macieksnk - Avatar

macieksnk 26 dni temu

Moim zdaniem najlepszy sposób zarabiania to osirki ;P.w 10dni na osirkach uzbierałem na topka +20 (bon 41/10/11) i na klate +18 (14/8). jak uzbieram jeszcze troche to pieki,lochy itp. ale na początek polecam osirki.

Flexi - Avatar

Flexi 28 dni temu

Gram w 4S praktycznie od początku wyjścia wersji PL. Przez jednych kochana przez innych znienawidzona gra MMORPG. Skoro mowa o IS to tak jest on denerwójący no ale z czegoś trzeba zyc. Nie przesadzajmy wydanie 30zł i to jesze podczas EVENTU NA KK wystarczy na początek. Kupujemy cash magazyn i OK. 100g wpada za co mamy juz spokojnie bron 18 NPVP. Ja osobiscie wydałem ok 60zł na 60 lvl 30 i potem na 80. To pozwoli nam na zdobycie BRONI 18 NPVP i KLATA PVP 18. Jezel zbieralismy kase to spokojnie kupimy kolejne częsci. Na 90 lvl exp mentor i spokojnie do 93lvl macie all set 18 jak nie więcej(1 item :D) Ma byc update na 97lvl więc znów szansa na G. Jezeli chodzi o update Rise of Gor to fakt zniszczył gre lecz przynajmniej szybszy EXP i tansze PVP itemy. EXP troche monotonny lecz wojny,walki o zamki,ogrod niebianski to coś pięknego. Lochy no i end game ma sens.

macieksnk - Avatar

macieksnk 26 dni temu

Na jakim serwerze grasz i jakie królestwo??

Nenenul - Avatar

Nenenul około miesiąca temu

Od wprowadzenia aktualizacji "Rise of Gor" wszystko zjebali. Jeszcze przed tą aktualizacją ta gra byłą p2w ale teraz to już totalnie. Jak się przejdę po całej mapie na najludniejszym kanale to spotkam może z 10-30 osób.

macieksnk - Avatar

macieksnk około miesiąca temu

chyba tylko horusland

nysethpl - Avatar

nysethpl 3 miesięcy temu

Grałem od 2010 bodajże dopóki tego nie zje*ali :p

jastr8 - Avatar

jastr8 5 miesięcy temu

Grałem - bez grubego portfela omijaj szerokim łukiem. Do ulepszania rzeczy potrzebujesz PLNów inaczej nic nie wskórasz.

Yuichii - Avatar

Yuichii 5 miesięcy temu

http://lolrpoints.com/index.php?id=336282

paramon2 - Avatar

paramon2 5 miesięcy temu

kiedyś się pogrywało...

furja223 - Avatar

furja223 5 miesięcy temu

xd

Gry MMO / MMORPG

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Ankieta

Waszym zdaniem, najlepszy system handlu w MMORPG'ach?

Głosuj Wyniki

Kalendarz testów CBT/OBT
NiePonWtoŚrCzwPiąSob
30 1 2 3 5
6 7 8 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 1 2 3

Znajdziesz nas


Streamy online

Wszystkie streamy