Jeśli nie znudziły wam się „bohaterskie” MMORPG, to mam dla was kolejny tytuł w tym klimacie. Gierka nazywa się Marvel Universe i jak łatwo się domyśleć, dotyczy tych herosów, którzy wystąpili w komiksowych adaptacjach. Są to m.in. Spiderman, Iron Man oraz Hulk. 

Do współpracy zaproszono wiele osobistości światka komiksowego, w tym Michael’a Bendis’a – scenarzystę Ultimate Spider Man. Miejmy nadzieję, że nie spieprzą tego, a Marvel Universe okaże się strzałem w dziesiątkę. Pieczę nam tytułem ma sprawować Gazillion Entertainment, który w swoim dorobku ma Lego Universe, Marvel Super Hero Squad oraz Jumgate Evolution.

Marvel Universe będzie działał na Unreal Engine. Płatności? Żadne, bo gra ma chodzić na Free2Play. Czekamy na kolejne informacje.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze


Valdo - Avatar

Valdo prawie 4 lat temu

Rozumiem że gra będzie działała na silniku z pierwszego Unreal Tournament'a. Wynika to z tekstu.

Algaist - Avatar

Algaist prawie 4 lat temu

Chyba, że w tym przypadku będziemy całkiem nowym bohaterem, a mutanty Marvela będą tylko NPCami dającymi misje - atak klonów Spidermana czy Wolverina byłby samobójstwem dla sukcesu gry.

Jany - Avatar

Jany prawie 4 lat temu

Tworzenie postaci = 1000 różnych spidermanów (w tym kilka popularnych np.: SpiderMcDonald, SpiderPedoBear, SpiderManWOWEdition...)

Algaist - Avatar

Algaist prawie 4 lat temu

Tworzy nam się nowy gatunek MMO chyba ;-) Mamy coraz więcej gier typu "Heros" począwszy od tych z DC Comics, a skończywszy na bohaterach z Cartoon Network. Oby tym razem naszymi przeciwnikami nie byli znowu kosmici - robi się to nudne (dobrze, że w DC od tego odeszli)

Oskisko - Avatar

Oskisko prawie 4 lat temu

Może nie będzie takim crapem jak Champions Online.
Chętnie pogram Spiderman'em :D

Gry MMO / MMORPG

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Wszystkie gry z tej kategorii

Ankieta

Czy teraz (po ogłoszeniu wersji B2P) macie zamiar zagrać-kupić Elder Scrolls Online?Głosuj Wyniki

Kalendarz testów CBT/OBT
NiePonWtoŚrCzwPiąSob
28 30 31 1 2 3
4 6 8 10
12 16 17
18 20
25 27 28 29 30

Znajdziesz nas